Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Rin wszedł do swojego małego apartamentu, zdjął z siebie spalone ubrania i włączył z telefonu muzykę, jako pierwsza leciała Three Days Grace - Never Too Late, wyjął z barku butelkę whisky i napił się zapiekło go w gardle. Wszedł pod prysznic i puścił wodę czuł że zaraz zacznie płakać w końcu się powstrzymał od tego. Założył bluzkę i krótkie spodenki i upił kolejne parę łyków z butelki. Usiadł na kanapie i słuchał muzyki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis wzięła klucz i poszła na strych, wzięła jakieś ubrania które pasowały i poszła do łazienki, wykąpała się na szybko i wróciła do siedzenia na kanapie. Znowu położyła nogi na stole, tym razem była boso. Po chwili zamknęła oczy i zaczęła drzemać. 

 

 

Law

Po pewnym czasie Law i Emily docierali do szkoły. 

- Mówiłem ci kiedyś że masz piękne oczy? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis spadła z fotela. 

- Lawarence! Czekaj jak to?! - krzyknęła. Law podszedł do niej i sprzedał jej liścia w policzek.

- Dlaczego do cholery nie powiedziałaś nam że żyjesz?! - zawołał. Elesis spuściła głowę.

- Nie mogłam... po prostu nie mogłam. Zostałam tak jak ty wskrzeszona przez diabła. Nie mogłam wrócić... - powiedziała cicho. - Przepraszam Lawarence. Wybacz braciszku... - powiedziała. Law po chwili przytulił ją. 

- Eh... wybaczam.., - mruknął. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily

- Aaaaa więc to twoja siostra. - zaśmiała się. - W takim razie miło poznać.

Lorence

- Hah. - mruknęła. Gdy zobaczyła Law'a i Emily uśmiechnęła się. - O, młodzież. - zaśmiała się. - Miło poznać nowe osóbki. Jestem Lorence.

- Jestem Emily. - odpowiedziała jej dziewczyna. - Mnie również miło.

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może zagramy w rozbieranego pokera? - zaproponowała Elesis. Law spojrzał na nią jakby chciał jej uświadomić że jest zboczona. - No co? Mam prawo se czasem pograć w głupie gry. - skrzyżowała ręce na piersiach. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...