Skocz do zawartości

Legendarna Przygoda [NZ][Random]


Kredke

Recommended Posts

p.jpg

 

Epicka burza zbliża się do granic Equestrii...

Legendy ożywają...

Wszystko w Waszych kopytach!

 
 
 
 
 
Oto znana z FGE Legendarna Przygoda; pomysł który narodził się ponad dwa lata temu - wtedy też Ravebow opublikował pierwszy post z tej serii. Seria była przez pewien czas pisana wspólnie z Ravebowem; później jednakże kontynuowana już tylko przeze mnie, Co w środku? Absurd goni absurd, brak logiki, pseudofabuła, klozetowy humor, plus znane w fandomie osoby w gościnnych rolach (min Dolar, Gandzia, Poulsen), aluzje do różnych fanfików itp. Zapraszam do czytania. Przed użyciem skontaktuj się z ulotką lub przeczytaj lekarza, gdyż każdy niewłaściwie stosowany fanfik zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Edytowano przez Dolar84
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych fanfików randomowo-komediowych jakie zdarzyło mi się czytać. Kredke z dziką satysfakcją i wyjątkowo wredną radością w kolejnych rozdziałach znęca się nad różnymi członkami fandomu, wplata w tekst miliony nawiązań, poraża absurdem i zabija humorem.

 

"Natychmiastowy lek na depresję"~Ministerstwo Zdrowia, Szczęścia i Wszelkiej Pomyślności.

 

"Jeżeli Twoje dziecko czyta Legendarną, to wiedz, że coś się dzieje....bzzt... error...ERROR"~Robonatanek MK IV

 

"Ponadto uważam, że Legendarna powinna zostać przeczytana!"~Katon Starszy

 

"Kamień"~Maud Pie

 

"Bezwzględnie polecam!"~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Niech się Celestia zmiłuje nad Polską - Mała Pipa zdjęła czapkę i przeżegnała się.

- Takiego wała - warknęła Pani Dnia, jednocześnie pokazując legendarny gest, który zaprezentował pewien kuc ziemny na igrzyskach w Hooviet Union. - Oni są wszędzie. Zupełnie jakby każda droga do nich prowadziła. Znacie tamtą legendę z początków Equestrii?. Jeden taki hasał po naszej ziemi i robił dziwne rzeczy. Niekiedy przez czternaście godzin.

 

Padłem xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nosz do piórwy nędzy! Już mi wystarcza sam fakt wiedzenia o tym, że nie było mnie na meecie i nie miałem okazji obadać tych wszystkich epickich akcji, nie mówiąc o spotkaniu takiej zgrai kucofili zacnych osób, a tu mnie jeszcze nawet w Ledżendarnej muszą o tym przypominać! Rozdział do bani, 0/10, ażeby wam herbatniki zamokły! :P

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...