Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czy Sweetie Belle powinna podążyć drogą śpiewu, czy mody?


BiP

Recommended Posts

Sweetie Belle, potrafi śpiewać, ale marzy jej się kariera swojej starszej siostry w świecie mody. Niestety Sweetie nie ma talentu Rarity i ubrania średnio jej wychodzą, mimo to nadal marzy o pójściu w ślady siostry. Co Wy sądzicie, czy powinna dalej podążać za swoim marzeniem i iść tą samą drogą co Rarity, a może powinna zostać piosenkarką?

 

 193784__safe_rarity_scootaloo_sweetie-be

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetie Belle ma z pewnością talent do śpiewu. Poza tym bardzo lubi śpiewać. Można to często zauważyć. Dlaczego więc nie pójdzie tą drogą a próbuje iść w ślady siostry? Uważam, że jest to spowodowane tym, że Sweetie wciąż myśli jak dziecko, którym zresztą jest. Dzieci często stawiają sobie kogoś za wzór i starają się go naśladować. Zdarza się też często, że jest to starsze rodzeństwo tak jak w tym przypadku. Lecz uważam, że jest to przejściowe. Wcześnie czy później Sweetie Belle zda sobie sprawę, że niema dla niej przyszłości, jako projektantki i podąży w końcu swym prawdziwym przeznaczeniem, jakim jest śpiew.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcześnie czy później Sweetie Belle zda sobie sprawę, że niema dla niej przyszłości, jako projektantki i podąży w końcu swym prawdziwym przeznaczeniem, jakim jest śpiew.

Jak dobrze pamiętamy, to Twilight już jej sugerowała to jeszcze przed konkursem talentów, ale Sweetie nie podłapała aluzji i zajęła się kostiumami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam kostiumy Sweetie Belle bardzo podobały...

 

Moim zdaniem powinna robić to co lubi. Niektórzy mają talent, którego szczerze nienawidzą. Rozwijanie takiego talentu na siłę nie ma sensu. Ona akurat lubi śpiewać, ale skoro woli być projektantką? Ma przyszłość. To dziecko. Ja jako dziecko byłam antytalentem w wielu dziedzinach, w których obecnie jestem bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Sweetie ma wielki talent do śpiewu i powinna podążać w tym kierunku. Niestety jest zbyt nieśmiała, by występować przed publicznością.

Równocześnie stara się podążać śladami swojej siostry, jednak nie wychodzi jej to. Nie zwraca na to wcale uwagi i robi to, co uważa za słuszne.

Ja jednak sądzę, że powinna kierować się śpiewem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jest zbyt nieśmiała, by występować przed publicznością.

Hmm, Fluttershy miała dokładnie ten sam problem, ale koleżanki pomogły jej to zwalczyć, zakładam że reszta cmc, też jej w tym pomoże :sweetiebelle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z małymi kucykami często jest tak, że robią coś, co bardzo lubią, ale nie wiedzą, że właśnie to jest ich przeznaczeniem. Przynajmniej tak zrozumiałam po obejrzeniu odcinka, gdzie Znaczkowa Liga została założona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tylko że znaczek pojawia się dopiero w tedy, gdy kucyk pozna swoje przeznaczenie, a nie że pojawia się znaczek i dopiero wówczas kucyk podąża za nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę, że ktoś chwycił za diamentową łyżeczkę i odkopał temat. Moim zdaniem, z perspektywy serialu (i moich nieukończonych tekstów), może i marzy o byciu projektantką, ale dane jej jest coś innego. Kto będąc dzieckiem, nie marzył by robić to i tamto? Życie pokazało, że jest inaczej. Mam na myśli talent.

 

Gdybym był kucykiem w jej wieku, marzyłbym o zostaniu DJem, ale rzyc... życie pokazało mi, że moim talentem jest bycie nauczycielem. :godpony: I taki "tatuaż" pojawiłby się na moim tyłku. Aha, piszę to opierając się na swoim przykładzie. Kiedyś: Westbam, Dr. Motte (hymn LP 2000 :rd12:  miłego słuchania - teledysk jest debilny... takie czasy), Carl Kox, Paul van Dyk, ATB, Tiesto, Members of Mayday, Blank & Jones (Beyond Time  :soawesome:  - tak bardzo polecam) ... to byli moi idole. Teraz? Okazało, się że pomimo mej OGROMNEJ nieśmiałości i bycia introwertykiem, w klasie zmieniam się o 180 stopni, nawiązuję świetny kontakt z uczniami. 

 

Wracając do członkini CMC - niech sobie szyje, przy okazji podśpiewując pod nosem. Pewnego dnia uświadomi sobie, że nie szycie, a śpiew jest jej talentem. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie znalazłem takie oto spoilery z nowego sezonu

daMG5Fr.gif9xhZwFZ.pngUBJwyzk.jpg

Już pomijam skład sędziowski (Rarity, Octavia i Vinyl), ale wyraźnie widać, że :sweetiebelle: jednak rozwinie się w stronę śpiewu!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety, moje przypuszczenia były błędne, albowiem to był tylko sen, jednak nadal uważam, że śpiew będzie jej przeznaczeniem. W najnowszym odcinku 6, widać też, że ćwiczy swoje umiejętności magiczne, ale osobiście raczej nie widzę jej, jako znawczyni tej profesji i napewno nie dorówna Twilight...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moim zdaniem absolutnie kariera artystki wokalno-muzyczne to jej prawdziwy talent. Abstrahując już od sugestii kanonicznych (moda - źle/śpiew - dobrze... widać to w wielu odcinkach), to taka koncepcja wydaje mi się ciekawsza i bardziej szlachetna. Sweetie Belle jak siostra ma aspiracje na bycie prawdziwą, madra damą, piękną i dostojną. Świat mody jest jednak wg mnie o kategorię mniej udochowiony od wysokiej sztuki muzycznej. Przebieranie się za mięso to nie to samo, co komponowanie symfonii.

 

Taka wizja dorosłej Sweetie Belle przemawia do mnie w 100%, taką staram się też przedstawiac w swojej twórczości.

 

sweetie_belle_s_recital_by_spidivonmarde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...