Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Zaczynam na poważnie myśleć nad założeniem tematu na propozycje...

 

Tak, Arceus, pomysł z założenia jest dobry, ale gorzej jest z tym, co niektórzy będą tam pisać (aktualnie nie mam nikogo konkretnego na myśli, ale spora część osób z tego forum ma dość... specyficzne zachowanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Arceus, pomysł z założenia jest dobry, ale gorzej jest z tym, co niektórzy będą tam pisać (aktualnie nie mam nikogo konkretnego na myśli, ale spora część osób z tego forum ma dość... specyficzne zachowanie).

Osobiści sądzę że uczestnicy tych sesji charakteryzują się wysoką kulturą i nie zawiedziemy się na nich. Jeśli nawet regulamin reguluję wiele kwestii a pozostałość to biologia, więc powinno być ok.

Nie zawiodę się na Was czyż nie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie: czy MUSZĘ pisać co robi mój przeciwnik, żeby się obronić? To dość rozpraszające, bo nie wiadomo w sumie czy on zamierza to zrobić czy nie i w ogóle... Rozumiem pisanie w stylu "jeśli przeciwnik sparował mój pierwszy atak to próbuję czegoś innego", ale nie pisanie dokładnie, co i jak przeciwnik zrobił. I am confus!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie: czy MUSZĘ pisać co robi mój przeciwnik, żeby się obronić? To dość rozpraszające, bo nie wiadomo w sumie czy on zamierza to zrobić czy nie i w ogóle... Rozumiem pisanie w stylu "jeśli przeciwnik sparował mój pierwszy atak to próbuję czegoś innego", ale nie pisanie dokładnie, co i jak przeciwnik zrobił. I am confus!

Też mi to zbytnio nie odpowiada. Szczególnie, że gracze zaczynają pisać "obronił się, lecz następnego ataku nie mógł już uniknąć". Dlatego ja staram się, aby moje posty były jak najbardziej rozwinięte, żeby jakoś to wyrównać. Miał powstać temat na propozycje i go nie ma... Nie będę obwiniała Adviliona, bo ja też mogę to zrobić. I mam taki zamiar. Jeśli przeciwnik się obronił, to w jaki sposób? Ja w swoim poście napisałam, że odskoczyłaś, co miałaś prawo zmienić (no i to w sumie zrobiłaś). Ale przynajmniej napisałam, co zrobił ten kucyk. W Wielkim Wyzwaniu, gdzie ktoś będzie oceniał Wasz styl pisania nie będzie mowy o takim czymś... Szczegółowe opisanie walki to podstawa. Drugi gracz może zmienić bieg zdarzeń np. kiedy użytkownik XYZ napisze na końcu posta "nie miał szansy uniknąć tego ciosu", a user ZYX jednak znajdzie jakiś wiarygodny sposób, dzięki któremu może uniknąć ciosu. Ale nie może zmienić tego, że ktoś go zaatakował, jego sposobu i zadanego już obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, to będzie mnie rozpraszać przez cały czas, ale jeśli nadal mogę decydować jak się obronię i czy w ogóle, to w porządku. :)

Ale nie martw się. To jest próbna sesja (stąd nazwa "symulacja"). Możecie już trochę popisać i dodatkowo ja mogę sprawdzić, co poprawić w sesji, jakie błędy popełniacie i jak ich zaradzić podczas prawdziwych sesji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiń mnie, dopiero co przybyłem dziś na forum, a wczoraj też już byłem zmęczony. Kwestię powergamingu i tur zaraz uzgodnimy.

Nie obwiniam Cię, Advilionie. Ja też wczoraj padałam już. Cały dzień zajmowania się sesją i innymi sprawami. Jak już wspomniałam raz - żadne z nas nie jest robotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. Czy szary łucznik Rex może zaatakować Cadance?

2. Jeśli się nie mylę, Cava kierujesz Cadance, a Advilion kierujesz Sombrą? Jest tak czy nie?

3. Nie zauważyłem nigdzie Shining Armor'a, gdzie on jest?

1. Jeśli mnie wzrok nie myli, jesteś z drużyny Sombry. Jeśli przyjdzie Ci walczyć z Cadance, będziesz mógł ją zaatakować.

2. Będziemy się dzielić obowiązkami. :)

3. Shining Armor będzie postacią występującą tylko i wyłącznie w Kryształowym Pałacu, jako postać drugorzędna. Mam zamiar bowiem wprowadzić system ekwipunku. Nie wiem jednak, czy to wypali... Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woleliśmy poczekać z tym do momentu, w którym więcej osób będzie w drużynie Sombry, lecz jeśli chcecie już zaczynać, to mogę to zrobić jeszcze dziś (ewentualnie jutro, już późna godzina).

 

Dodatkowo, moją inwencją jest niewpływanie na ruchy przeciwnika w swoim poście, to czy oberwie zależy od niego i jego szacunku. Proponuję, by wszyscy się do tego stosowali, oprócz oczywiście mnie i Cavy. Kolejną rzeczą jest ogarnięcie kwestii tur, tak by każdy mógł spokojnie wykonać swój ruch i nie zostać przygniecionym dziesiątkami powiadomień. Prościej rzecz ujmując - pomiędzy postami moimi i Cavy każdy wypowiada się raz.

 

To jak, zgadzacie się na moje warunki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w ogóle jakiś limit na każdą klasę postaci? Żeby nie było, że 80% drużyny Sombry to będą magowie. :ming:

 

I tak, absolutnie zgadzam się i popieram system turowy. Nie wyobrażam sobie za bardzo rozgrywki w inny sposób. Jedyna sytuacja, gdzie -jak dla mnie- można pisać więcej niż raz, to gdy postać chce po prostu coś powiedzieć/ zawołać a nie wykonuje ruchu wobec przeciwnika.

Edytowano przez Pervert Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz super Chrysalis Advilion na awku masz u mnie za nią plusa.

 

Czy rozmowa liczy się jako post i można powiedzieć jedną kwestię na turę?

 

Mnie tam obojętne kiedy mamy zaczynać. Ważne byśmy mieli symulacje i wystartowali z WW i pobocznymi zadaniami w tym samym czasie.

 

A co ci przeszkadzają magowie. Pomijając fakt, że jeśli jakaś klasa kontruje inną to taki team jest łatwo wyniszczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...