Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts


Czy Sombra musi być taki demoralizujący? Chodzi mi o to, że jego wypowiedź w zapisach nie polepszyłaby morale, a może i nawet pogorszyła. To jest pytanie, nie sugestia.

 

Wiesz, zazwyczaj dla niewolnika obecność jego pana ( a zwłaszcza takiego) jest raczej demoralizująca. :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zazwyczaj dla niewolnika obecność jego pana ( a zwłaszcza takiego) jest raczej demoralizująca. :NjdaT:

 

Sombra jest nieco podobny do Davy Jonesa z piratów z karaibów. W zamian za służbę oferuje wolność, nie obchodzi go kim jesteś bo dla niego wszyscy są tylko sługami bądź niewolnikami. Postać dobrze wykreowana i odgrywana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy aż takimi niewolnikami stary bez przesady. Jesteśmy przecież żołnierzami, a Sombra nie dopuści, by jego armia była wygłodzona i słaba.

 

W sumie racja, ale to nie znaczy że musi być miły.

 

Żarcie i kondycja tak, ale nie sądzę by Sombra przejmował się stanem psychicznym biednej, wrażliwej  na złe słowa bandy wojowników.

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo, np. Polacy podczas II WW( World War) gdy byliśmy zajęci, a znajdowali się PolishDeutche, którzy nie byli zdemoralizowani( pomagali okupantowi).

Co będzie siedzibą Drużyny Sombry? Loch?

Zamczysko Sombry. Taki mam plan. Zamki = lochy = niewolnicy = pucyki.

 

Sombra jest nieco podobny do Davy Jonesa z piratów z karaibów. W zamian za służbę oferuje wolność, nie obchodzi go kim jesteś bo dla niego wszyscy są tylko sługami bądź niewolnikami. Postać dobrze wykreowana i odgrywana.

W sumie nie miałam zamiaru tworzyć Sombry na podobieństwo Davy. Starałam się, żeby pasowało do jego stylu rządzenia i nadać mu jeszcze więcej mroczności. A naczytałam się pełno książek o złych królach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy walkę po te stronie barykady. Każdy z własnych powodów, każdy zdemoralizowany mniej bądź bardziej.

 

Po prostu odgrywaj swoją postać tak jak ją stworzyłeś.

 

W moim przypadku zamierzam się słuchać Króla, lecz nie jako niewolnik lecz sojusznik. Nie zamierzam tracić dumy.

 

 

( mam dziwne uczucie że wykopałem sobie grób pisząc to ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...