Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Według mojego systemu 2+1 masz tak. Użycie magii, znowu użycie magii by utwardzić krew i zrobić z niej to co chciałeś i nie przymierzony strzał. Jak dla mnie Choco, powinna bez problemu może zrobić unik.

 

Ale sądzę, że twoja postać powinna otrzymywać obrażenia, za używanie własnej krwi do walki. Wiesz, krwawisz :v To byłby balans za możliwość zbierania krwi z ziemi i wrogów oraz możność dowolnego jej kształtowania w rzeczy twarde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie mnie pytaj. Ale po co chcesz edyt skoro akcja jest dobra. Po prostu używasz magii, która się rani. Bo ty z krwi możesz robić tarcze, pociski, pomocników, broń, w sumie nawet meble jak ci się nudzi i żeby nie było OP ranisz się jak używasz swojej krwi ze swoich ran itp.

 

No ma tam lunetę. I co jeszcze może chcieć snajper? Nie potrzebny mi bagnet, laser, podwieszany granatnik, dwójnóg, trójnóg, świnia podporowa, bo to moje umiejętności się liczą. Na bliższy zasięg mam pistolet to wszystko.

Edytowano przez Serox Vonxatian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące listów od do. Czy to też może działać między grupami na zasadzie kruka i kanarka?

Tak. Od teraz możecie wysyłać do mnie lub do Adviliona prośby o sesje tylko dla dwóch osób, gdzie możecie robić wszystko, co Wam się podoba. Wtedy pojawia się coś w stylu listu, kiedy go zaakceptujemy. Są tam też ważne ogłoszenia o sesjach i inne informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonałem akcję która wiąże się z innym graczem czyli wymagająca jego udziału (np.atak, rozmowa itd.) oczywistym jest iż muszę czekać na jego odpowiedź by mieć następny ruch. Jednak nie czekając na jego reakcje wolno mi wykonać czynności nie wpływające zbytnio na rozgrywkę i moją sytuacje (np.skomentował, pomyślał itp.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...