Skocz do zawartości

[ST] Pomysły i sugestie


Cava Herondale

Recommended Posts

Powiem tak - ja i Advilion mamy po dziurki w nosie ujadania się z wami. Robimy wszystko tak, aby wykorzystać wasze rady i pomysły, a potem twierdzicie, że wszystko jest takie okropne... Mówiłam - nie będziemy tego znosić wiecznie. Poświęcamy swój cały wolny czas z własnej dobrej woli. Tak się po prostu nie robi.

Jest kilka spraw:

1)Nie widzę, aby Advilion narzekał

2) ST jest bardzo dobrym pomysłem, lecz każdy pomysł wymaga dopracowania.

3) Proszę uspokój się, zrób sobie przerwę, daj sobie chwilę wytchnienia, zawsze możesz powierzyć ST na czas swojego urlopu Advilionowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, gdy inni wypowiadają się za mnie. Ale wystarczy powiedzieć, że ja podpisałem wyrok na ST, który dała mi Cava. Nie mam zamiaru się tłumaczyć przed nikim z powodów tej decyzji. Wy musicie wiedzieć tylko, że ST idzie do archiwum. Raczej nie będę się już tutaj wdawał w żadne dyskusje. Dziękuję za uwagę, to wszystko, co chciałem wam przekazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Avatarem. Nie mogę tak po prostu dać wszystkiego pod opiekę Adviliona. Również muszę sprawować nad tym pieczę. Czy tego bym chciała, czy też nie. Na to się pisałam składając podanie. I jeśli chcecie naprawdę, aby ST trwało to niestety będziemy musieli zacząć od komplenego zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje i może dodam coś do KP ale najprędzej o 23 :/

Przy okazji takie drobne pytanie o ekwipunek. Jest uzależniony od klasy czy powiedzmy snajper może sobie na WW z nożem biegać? (Tak koloryzując)

Przy okazji przed WW sami wybieramy sobie jakąś broń czy jest to odgórnie ustalane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji takie drobne pytanie o ekwipunek. Jest uzależniony od klasy czy powiedzmy snajper może sobie na WW z nożem biegać? (Tak koloryzując)

Przy okazji przed WW sami wybieramy sobie jakąś broń czy jest to odgórnie ustalane?

Wszystko zależy od klasy. Może gdzieś nosić jakiś mały nożyk.

 

Ja nawet nie wiem czy powinnam wyjaśniać specyficznie jak działają moje zdolności czy są one raczej jasne...? >.>

Według mnie KP jest jasna i nie trzeba niczego poprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...