Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Tak czytam ten TL:DRowy post Rexa i ciebie naprawdę porąbało. Wychodzisz do Sombry i po prostu go obrażasz. Myślisz, że go obchodzi kto co chce? W dodatku bicie po tym, że zasłania się cieniami doprowadzi do tego, że wyjdzie i ci przywali, a to gorsze niż cienie. On cie nie zabije. Sprawi, że śmierć będzie dla ciebie uwolnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w tym nowym systemie poza spamem postów z tego pseud romansu.


 To podstawa takich sesji!

 

Nigdzie nie pisało że ten event miał być sesją rpg.

 

Lepsze to niż gmatwanie się w statystykach.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniesienie tur nie było dobrym pomysłem

 

No przy sesji w której nie ma żadnych zasad to może rzeczywiście nie być problemem. Absurd na absurdzie siedzi i absurdem pogania. Jednak byłoby miło, gdyby użytkownicy nie nawalali pierdyliarda postów pod rząd jednego dnia w walce chociażby z uprzejmości wobec innych, którzy mogą nie mieć w tym dniu czasu.

 

yep :bigmacintosh:

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy sesji w której nie ma żadnych zasad to może rzeczywiście nie być problemem. Absurd na absurdzie siedzi i absurdem pogania. Jednak byłoby miło, gdyby użytkownicy nie nawalali pierdyliarda postów pod rząd jednego dnia w walce chociażby z uprzejmości wobec innych, którzy mogą nie mieć w tym dniu czasu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w tym nowym systemie poza spamem postów z tego pseud romansu.

 

Nigdzie nie pisało że ten event miał być sesją rpg.

 

Występowanie OP. Błędy czasowe. Możliwość przypadkowego pomijania wypowiedzi. Trudność w znalezieniu informacji. Mam wymieniać dalej?

 

Idąc w twoim toku myślenia. NIGDZIE NIE PISAŁO, ŻE NIE!!! To starcie, nie opowieść jezu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występowanie OP. Błędy czasowe. Możliwość przypadkowego pomijania wypowiedzi. Trudność w znalezieniu informacji. Mam wymieniać dalej?

 

Idąc w twoim toku myślenia. NIGDZIE NIE PISAŁO, ŻE NIE!!! To starcie, nie opowieść jezu.

 

Nie zaczynajmy znowu tego maglować bo znowu zostaniemy zrugani z tworzenie shit storm.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, tury istnieją. Pomiędzy użytkownikami piszącymi ze sobą. Więc zanim napiszesz "No shit, Sherlock" dowiedz się, o co mi dokładniej chodziło.

Jakoś ich nie widzę.

W DS Choco ma 3 tury, a LH i Rex już nie wiem iledziesiąt To nie są tury -.- to są po prostu odpisy. Chyba, że tura to przepaść w odpisach między postaciami. To też nie podchodzi mi pod tury.

Tura jest zaczynana i kończona zawsze tym samym. Jej fizyka jest stała.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ich nie widzę.

W DS Choco ma 3 tury, a LH i Rex już nie wiem iledziesiąt To nie są tury -.- to są po prostu odpisy. Chyba, że tura to przepaść w odpisach między postaciami. To też nie podchodzi mi pod tury.

Tura jest zaczynana i kończona zawsze tym samym. Jej fizyka jest stała.

Przykro mi, jednak od kontrolowania DS nie jestem ja... Użytkownicy, którzy walczą ze sobą mają ustawioną turę - użytkownik atakujący > użytkownik atakowany > ewentualna osoba, która dołączyła. Tak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...