Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

To je Fluffle Puff tego nie ogarniesz.

 

Lubię fluffy ale i tak post nieco niespodziewany.

 

 

 

 

 

EDIT

No to cię czeka wizyta u Cobalt Rex. Chyba że wolisz coś trwalszego, to zapraszam do mnie. Jak tylko się wczołgasz do windy.

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Rex. Ostrzegaliśmy cię, że Sombra to kawał zwykłej kolby i masz ograniczyć obelgi. Gdybyś podszedł i powiedział spokojnie. "Panie przyszedłem wytłumaczyć swoje zachowanie podczas symulacji" To by cię nawet wysłuchał. Ew. zignorował i kazał opuścić salę. Wtedy mógłbyś pokazać, że nie da się ciebie tak łatwo zniechęcić i powiedzieć to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/10 twoja wypowiedź to walka dwóch natur. Idioty, który chce popełnić samobójstwo myśląc, że może wszystko i kogoś komu zależy na tym by mieć wodza i daje takie sygnały i rady.

 

Sry ale to niewystarczająco. Szyderstwa będą dalej. Jakbyś to powiedział jak na elitę przystaje. Spokojnie z ogładą. Jak doradca nie jak kapłan fanatyk. Byłoby lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavo, dziękuję, że zapytałaś się mnie o to, czy nie mam nic przeciwko startu Wielkiego Wyzwania TERAZ. Bo wiesz, może być tak, że dziś DS pozbędzie się jednej osoby (nie Rexa, jakby co). Dziękuję jeszcze raz za to, że wiesz, iż nie zajmujesz się ST sama i powinnaś uzgadniać ze mną sesje dla obydwu drużyn.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...