Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

U mnie jest 5 klaczy w drużynie, ale jeszcze można doliczyć do tego Cadance i Amberly, więc jest 7. Oraz 5 ogierów (6 z Shining Armorem). :P Jednak o ile się nie mylę... To miała być u Was jeszcze jako postać grywalna dla Adviliona Sekretarz Dolores. Wredna sekretarka Sombry, która ciągle skarży i knuje za plecami. Jest ładna, jednak nieznośna. 

Edytowano przez Cava Schreave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że są tylko trzy ale jak tak się nad tym zastanowić to:

1.Devilsplague nie wygląda mi na gościa który szukałby miłości (przynajmniej żywej miłości)

2.Behemot jest w tym wieku że rozmyśla o innych kwestiach podobnie jak Harkon (ale tutaj mogę się mylić)

3.Rex x Lying jedna parka już powstała na swój sposób (żal mi go, ale skoro tak bardzo chce zostać pożywieniem czemu nie ofiaruje się Harkonowi ... ZARAZ ON JUŻ TO ZROBIŁ OMG!)

4.dalej nic nie wiadomo o Elu więc jak tak dalej pójdzie to "konkurencja" troszkę się zmniejszy

To daje nam Wolfasta i mnie (Vipera) na dwie teoretycznie wolne klacze (podkreślam że mogłem się pomylić w punkcie 2) Ja osobiście stworzyłem postać która też nie za bardzo jest w tych klimatach no i u jednej z wolnych klaczy już sobie prze****łem. Poza tym to miało być starcie tytanów a nie symulator randkowy i to w DS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władcy mają kogoś, kto planuje im spotkania, zarządza poddanymi i nakłada podatki. To robota Dolores. Do tego Sombra powierza jej zadania, które uważa za stratę dla niego czasu, ponieważ wie, że jest surowa i podobnie jak on nie ma litości. Zawsze wierna swojemu władcy. Więc myślę, że jej pojawienie się będzie dobre. Można robić dodatkowe sesje i wzbogacić fabułę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władcy mają kogoś, kto planuje im spotkania, zarządza poddanymi i nakłada podatki. To robota Dolores. Do tego Sombra powierza jej zadania, które uważa za stratę dla niego czasu, ponieważ wie, że jest surowa i podobnie jak on nie ma litości. Zawsze wierna swojemu władcy. Więc myślę, że jej pojawienie się będzie dobre. Można robić dodatkowe sesje i wzbogacić fabułę.

To ona nie powinna być przypadkiem kanclerzem? Ale podoba mi się ten pomysł, wyślij mi na PW dokładniejsze informacje na jej temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie będę gorszy i spróbuje z Choco jednak w pierwszej kolejności mam zamiar nie wypadać z roli. A lekko dziwny lubiący się uśmiechać i bawić psychopatyczny zabójca nie może a przynajmniej nie powinien nagle stać się romantyczny. Więc czarno to widzę. ... Niby mógłbym też spróbować z Whisp ale cenie sobie swoje życie!

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie będę gorszy i spróbuje z Choco jednak w pierwszej kolejności mam zamiar nie wypadać z roli. A lekko dziwny lubiący się uśmiechać i bawić psychopatyczny zabójca nie może a przynajmniej nie powinien nagle stać się romantyczny. Więc czarno to widzę. ... Niby mógłbym też spróbować z Whisp ale cenie sobie swoje życie!

 

Zawsze możesz próbować związku z którąś z klaczy z DC. O ile którakolwiek zechce Vipera :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...