Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

I tak ma być. Chyba. (To do postu Adviliona)

Tak dogłębnie tutaj prawiono o shipie Rex x Lying (wyście u Sombry są, do stu Discordów...), że już biorę kartkę, ołówek H2, wasze opisy wyglądu i zabieram się za szkic :evilshy:

Żeby nie było offtopu: mam nadzieję, że do czasu następnej symulacji uda się wymyśleć sensowny system, albo chociaż przywrócić stary z jednym postem na turę. Na romanse możecie mieć koszary, a na bliższe kontakty: PW.

Edytowano przez KubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie może, jednak ja tak. Zaraz wrzucę, iż podczas treningów zakazane jest romansowanie. Macie tam walczyć, nie robić "M jak miłość".

 

No nie ograniczajmy się tak bardzo. Wystarczy upomnieć o zdrowy rozsądek. Albo o bogatsze posty zamiast spamu.

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romansuj sobie w koszarach. O sorry użyłem złego słowo gdyż romans zdecydowanie nie pasuję do szopki jaką prowadzisz.

 

Ten post jest prowokacyjny. Pośmieliśmy się, ale nie zawsze się powinno to robić. Proszę o spokój ~Advilion

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż przyznam, że romansowanie podczas treningu zbiło mnie z rytmu ale mniejsza. Cóż spróbuje z mniejszą częstotliwością niż karabin maszynowy odpowiadać w koszarach, jak ktoś napisze posta skierowanego do mojej postaci poczekam aż dwie inne osoby walną posta i może odpowiem.

Trwa WW i romanse, trochę bez przesady. Chyba nikt nie będzie takich rzeczy robił, bardziej kooperacja a nie namiętne całusy na wzgórzu a w około biją się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby na jakiej podstawie masz zakazywać ludziom pisania ze sobą?

 

Na takiej, że spam w pojedynku jest denerwujący, rozpraszający i wprowadza chaos i dla tych, którzy próbują połapać się w sytuacji by sensownie odpisać i dla tych, którzy będą potem musieli ocenić wynik. To jak gadanie na lekcjach zamiast na przerwie. Na takie rzeczy masz inne tematy i muszą ci one wystarczyć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...