Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Myślę że za bardzo by mi się to nie udało biorąc pod uwagę jej wcześniejsze opisy. To ten typ który w magiczny sposób i tak da ci po twarzy gdy spróbujesz ją chwycić nawet jak jest nieprzytomna...

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie można mieć wszystkiego. A tak na poważnie podczas symulacji i na błoniach wszyscy pięknie dbają o pozory ale tuta jak przestajemy się hamować to takie fajne tematy się tworzą że jestem wręcz przekonamy że to my wygramy... Chyba że w DC też prowadzi takie intrygujące dyskusje a ja przegapiłem? Naprawdę nie zagłębiałem się w ich rozmowy ale na razie odnoszę wrażenie że to my jesteśmy bardziej uczuciowi.

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odnoszę takie wrażenie, ale może to dlatego, że do Sombry zapisało się więcej użytkowników bardziej aktywnych na forum, a u Cadence jest garstka mega aktywnych a reszta taka... "może coś napiszę, ale czuję się niepewnie". Przynajmniej dla mnie tak to wygląda. No trudno, nic na siłę. Możliwe też, że przytłacza ich szybkość z jaką umiecie czasem produkować nowe posty. Tego tyou rozgrywki nie powinny zaczynać się i kończyć w 1-2 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...