Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Kilka drobnych uwag:

1.Trucizny było w sztylecie niewiele jednak po dostaniu się do krwi błyskawicznie się roznosi po całym organiźmie, zwłaszcza gdy trucizna zajmuje miejsce tlenu (dziękuję wam erytrocyty!)

2.Pamiętajcie że trucizna była paraliżująca

3.Brak krwi może cię nie zabije ale na pewno mocno osłabi.

4.Nie wiem jak szybko zareagowałeś ale szybko=masz małą kule ale dużo czystej krwi, wolno=masz dużą kule wystarczającą do ściany ale mało w sobie przez co jesteś osłabony

5.Nie zabijaj

6.Nie cudzołóż

itd.

Przynajmniej ja tak to widzę. A tak z ciekawości czy Harkon jest też podatny na czosnek? 

Nie było pytania!

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja tak to widzę. A tak z ciekawości czy Harkon jest też podatny na czosnek? 

 

 

Odkryj to sam, choć będzie to trochę niedorzeczne jak w czasie walki zaczniecie rzucać we mnie czosnkiem.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facepalm - Litości, co ja zacząłem.


Proszę wasz tylko o to żebyście się trzymali realizmu i nie zaczęli teraz masowo pisać w tej sesji książki pod tytułem "Sposoby zabicia Wampira 101 ludowych sposobów".

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sposoby zabicia Wampira 101 ludowych sposobów"

#6: Wampiry boją się krzyży (nikt do końca nie wie dlaczego)

[...]

#72: Legendy głoszą  iż wampiry nie są w stanie wchodzić w kontakt z bieżącą wodą (rzeka,strumyk,morze,ocean) Jednak na pewno są podatne na wodę święconą (wręcz ich rozpuszcza) 

 

To całkiem przydatna lektura zalecam przestudiować!

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wampira trzeba zaprosić do domu bo inaczej nie może wejść.Powywieszamy plakietki "Wampirom wstęp wzbroniony" w koszarach to przynajmniej nas nie pomorduje.

 


Legendy głoszą iż wampiry nie są w stanie wchodzić w kontakt z bieżącą wodą (rzeka,strumyk,morze,ocean) Jednak na pewno są podatne na wodę święconą (wręcz ich rozpuszcza)

 

Ciężko będzie tutaj księdza znaleźć by poświęcił.

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to najprostsza metoda ale niestety to nie nasz "dom" a jego "właściciel" już go wpuścił więc ta opcja odpada.

 

Dla dobra drużyny trzeba się rozpatrzyć czy w drużynie księżniczki jest kleryk (to będzie nasz pierwszy cel gdy dojdzie do walki)

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...