Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Wiem że mój post brzmi trochę dziwnie ale jest to wywołane pośpiechem (nie mam czasu siedzieć za długo na forum) a z powodu "przyspieszenia akcji" jestem zmuszony sprawdzać je kilka razy dziennie przez co tworzy się lekki chaos w mych myślach i odpowiedziach. Poza tym uważam że trafił mi się dość wymagający przeciwnik, dalej uważam że Behemot jest najgroźniejszy z całej naszej grupy ale jak to mówią nikt nie jest niepokonany  (wyjątek-Chuck Norris)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni teraz jestem zajęty czytaniem co mnie ominęło a potem napisze choć pewnie nie szybko (ja lubię się zastanowić nad swoim ruchem a nie biec na chama)

 

Fakt Sombra jest najgroźniejszy ale ja miałem na myśli graczy 

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jeśli chodzi o szybkość akcji. Proszę o niezamieszczanie wypowiedzi składającej się tylko z jednego lub dwóch zdań. To, że otrzymaliście większą swobodę, nie oznacza, że możecie pisać takie krótkie posty. Nie chcemy w końcu, by zaczął się spam, niczym w luźnej grze ról.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakaś poradę dla Rex'a, aby był bardziej romantyczny?

Żartować w nieobraźliwy sposób, uśmiechać się czarująco, zachowywać się jak gentelman. To chyba ponad jego siły. :P Naczytałam się dużo romansideł i wiem, że gentelmani są zawsze na propsie. Niestety w Polsce ten gatunek powoli wymiera. ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety w Polsce ten gatunek powoli wymiera. ;c

Bo jest on skutecznie zabijany przez kobiety robiące z nich "Braci" O wiele bardzie opłaca się być brutalny bo brutal = męskość.

 

Najpierw wczuj się w postać i złam to, że gadasz jak gracz. Walnij jej komplement, o tym jak dobrze walczy i używa magicznych zdolności. Etc. Kobiety lubią komplementy i podarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest on skutecznie zabijany przez kobiety robiące z nich "Braci" O wiele bardzie opłaca się być brutalny bo brutal = męskość.

 

Najpierw wczuj się w postać i złam to, że gadasz jak gracz. Walnij jej komplement, o tym jak dobrze walczy i używa magicznych zdolności. Etc. Kobiety lubią komplementy i podarki.

Nie zawsze lubią. Ja nie lubię dostawać prezentów. Jak dla mnie ludzie niepotrzebnie wydają pieniądze, które mogliby poświęcić na coś przydatnego w życiu.

 

Ale jeśli chodzi o sesje, to zależy, czym się kucyk interesuje. Poznaj ją! Uratuj życie przed krakenem! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...