Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Sądzę że naruszenie zasad wystąpiło by dopiero wtedy gdyby Viper zaczął zadawać jej obrażenia.

 

Cobalt zawsze może wymyślić jakiś sposób by uciec i wymyślić kontratak.

 

Ostateczne zdanie czy to ok czynie nie, należy raczej do niej.

 

Poza tym podejrzewam że jest  ona odsłonięta czytając jej ostatni post.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to do podnoszenia sztyletów użył magi nie kopyt (moja postać nie zna się na barierach teleportach itd ale telekinezy potrafi chyba używać każdy jednorożec)

Po drugie ja ją trzymam tym samym narażam się na atak od jej strony (ona jest przerażona a nie nieprzytomna). A jeśli chodzi o zasady cóż nikomu nie zadałem obrażeń a moją jedyną obroną jest żywa tarcza (z którą poszło łatwo dzięki jej dolegliwości) poza tym nie napisałem że Behemot nie ma szans z tego wyjść (wręcz przeciwnie jestem na 99% pewien że znowu spopieli moje ostrz więc pstro mu zrobię). Podsumowując wydaje mi się że ten post trzyma się zasad (oczywiście całkowicie wyczerpałem limit ruchów). Poza tym ostatnio słyszałem że hp zostało zniesione a limit ruchów zwiększony (przynajmniej ja tak to zrozumiałem) więc nie wydaje mi się to przesadzone

żywa tarcza-1, użycie magi-2, strzał-3 (ryzyko)

 

Zapomniałbym fakt że mój styl jest bardziej podobny do łucznika ale jestem wojownikiem któremu bliski sercu jest średni dystans (fakt łotrzyk, zabójca był by lepszym określeniem ale nie ma takiej klasy więc musiałem improwizować jak np nekromanta to też jest podklasa maga) 

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, masz dowolność ruchów ograniczoną jedynie zdrowym rozsądkiem i logiką.


Pytanie do Komputer.

 

Jakimi uczuciami ? Myślałem że Podmeńcy żywią się miłością  ( gdy to powiedziałem pojawiła się za mną tęcza i parę motyli ).

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serox zawsze czujny, z tego co widzę.

 

Emielu, popraw posta. Dodatkowo, uważaj z opisywaniem akcji postaci innych graczy, bo niekiedy powoduje to bałagan, co szczególnie widać było, gdy czytałem twój opis posta J#42. Oprócz tego, „zacisnął sztylet" brzmi dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...