Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Ja tam z moich ruchów jestem zadowolony. Troszkę pogadam odrobinę się "zabawie" i poobserwuję co robią inni. Jednak jeśli dobrze pamiętam to w Wolfasta leciał pocisk Ela jeszcze gdy ten celował w Choco. Czy gdziekolwiek zostało wytłumaczone co się z nim stało bo chyba musiałem przegapić? Chociaż od tego czasu SuperStar się nie odzywa co jest chyba powodem dlaczego nikt go jeszcze nie zaatakował. Tak czy siak przepraszam ale wracam do mego eksperymentu "ile ostrzy zmieści się w puszce sardynek" 

 

PS.No offense

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak jeśli dobrze pamiętam to w Wolfasta leciał pocisk Ela jeszcze gdy ten celował w Choco. Czy gdziekolwiek zostało wytłumaczone co się z nim stało bo chyba musiałem przegapić? Chociaż od tego czasu SuperStar się nie odzywa co jest chyba powodem dlaczego nikt go jeszcze nie zaatakował. Tak czy siak przepraszam ale wracam do mego eksperymentu "ile ostrzy zmieści się w puszce sardynek"

 

Przemieściłem się, więc powinien mi przelecieć gdzieś koło tułowia. Gdy stawałem twarzą w twarz z Sombrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja wiem że teraz teoretycznie nie mamy limitu postów i ciesze się że zaczęła się "akcja" ale nie piszcie wielkiej historii tylko we troje bo czas leci a inni raczej nie są zamrożeni czy coś (np. Devilpegazus). Chociaż ja jestem zajęty i muszę czekać na odpowiedź Behemota.

A co do Wolfasta, to z pociskiem wydaje mi się dość naciągane ale SuperStar ciągle milczy więc z braku argumentów przyznam ci racje. Ciekawi mnie czy El dalej cie atakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...