Skocz do zawartości

Nowy film EG? 2015?


OttonandPooky

Recommended Posts

Zebrałem się w końcu do obejrzenia RR, całość wypadła dobrze i przede wszystkim lepiej od poprzedniczki. Jednak patrząc na ostatnią scenę po napisach końcowych mam nieodparte wrażenie, że jeszcze 1-2 ludzkie części i akcja kolejnego filmu będzie się rozgrywać w Equestrii i to będzie ten film pełnometrażowy zapowiedziany na 2017.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moim zdaniem wszystko zależy od mamony jaką zrobią na filmie i zabawkach. Ale to chyba oczywiste, że zarobią więcej niż włożyli :) Jak dla mnie EG3 to na 99% pewniak. Chociaż wolałbym "film", którego akcja dzieje się w Equestrii. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Jestem osobą, która po prostu NIENAWIDZI spoilerów i unika ich jak ognia. Dwa przykłady:

 

- Trolle/idioci piszący kto jest zabójcą w Heavy Rain

- Pisanie zakończenia filmu Labirynt Fauna (polecam, polecam i jeszcze raz polecam)

- Pisanie zakończenia filmu Szósty Zmysł. Swoją drogą, warto obejrzeć go po raz drugi. 

 

Mógłbym tak wymieniać. Właśnie dlatego omijam wątki takie jak "Sezon V". NIE chcę nic wiedzieć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nikt o tym tu nie wspomniał, już od jakiegoś czasu pojawiały się przecieki czy to od Amazona czy pewnej grupy brytyjskich bronies. Wiemy nieco więcej o EG3

http://pl.mlpeg.wikia.com/wiki/My_Little_Pony_Equestria_Girls:_Friendship_Games

EDIT: Już mamy oficjalne info http://www.equestriadaily.com/2015/02/equestria-girls-friendship-games.html?m=1

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolny bal z wyborem księżniczki, konkurs śpiewu, teraz zawody sportowe. Serio? I oczywiście wszędzie potrzebne jest pomocne kopyto Twilight. Co jak co, ale ze sportem ma ona tyle wspólnego co Fluttershy z odwagą. No, ale ciekawe czym tym razem nas uraczy hasbro. Druga sprawa czemu premiera jest tak szybko już w sierpniu? Czyżby ograniczyli kolejny raz sezon do 13 odcinków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Druga sprawa czemu premiera jest tak szybko już w sierpniu?

Prawdopodobnie nie poprawili jeszcze, bo EG3 zostało ogłoszone na jesień 2015 a z tego co pamiętam ze szkoły to jesień zaczyna się 22/23 września więc raczej w sierpniu nie będzie premiery, osobiście obstawiałbym wrzesień albo listopad.


Czyżby ograniczyli kolejny raz sezon do 13 odcinków?

Będzie 26 odcinków, potwierdził to Jayson Thiessen, oto dowód:

1.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja osobiście nigdy nie widziałam sensu w tworzeniu zhumanizowanych wersji kuców poza tym, że to zwykłe naciąganie dzieciarni (i nie tylko ;)) na kupowanie nowych gadżetów. Poza tym EG za bardzo przypomina mi "High School Musical" i jak dotąd nijak ma się do samego serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie taki jest podstawowy cel serialu i filmów. Promować zabawki produkowane przez Hasbro i generować przychody. W przypadku serialu nie widać tego aż tak mocno jak w filmach. EG powstało bo: to kolejna gałąź w ofercie Hasbro, coś nowego, więc więcej hajsu nabiją, ubrali to w MLP żeby popularność kucy działała na EG, jest to odpowiedź Hasbro na Monster High co jest niejako przedłużeniem konkurencji między Mattelem a Hasbro (odpowiednio 1 i 2 największy producent zabawek na świecie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam chyba na EqD, że Hasbro produkuje zabawki "Nerf Rebelle", które są inspirowane "Igrzyskami śmierci" i wyjdzie nowa seria tych właśnie nerfów z "Igrzyskami przyjaźni", co znaczy, że te dwa filmy są trochę powiązane :3

A poza tym, zauważyłam, że skoro ta nowa szkoła nazywa się Crystal Crep, to możliwe, że jej dyrektorem będzie Sombra! Bo crrrrystals :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...