Skocz do zawartości

[Gra]Middle-earth.


Quuezy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Widocznie szuka od dawna. - Milka oparła łokieć na stole, prez co wyglądała trochę jak zmęczone i marudne dziecko. - Musiał słyszeć "nie wiem" już setki razy. Mnie bardziej zastanawia... kogo?

Wtem w jej oczach pojawił się błysk, charakterystyczny dla kupców wyczuwających szansę na zarobek.

- Ej, czy tam było napisane, że poszukiwany? Bo jeśli tak, to wiesz, co to oznacza...


(poprzedzam poprawy; tak, wiem, że nie, ale teraz Milka nie ma tego świstku przed oczami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Sorry że nie pisałem ale leżę w domu z gorączką 39 stopni

Mogę mały skrót otrzymać? ))

Frey siedziała przy stole pijąc jedno piwo od długiego czasu. Nie odzywała się więc nie zwracała na siebię uwagi.

(Spokojnie, na początek zdążyłeś :)

Siedzimy we czwórkę w karczmie, podszedł do nas krasnolud ze zdjęciem jakiegoś faceta, nikt z nas nie wiedział, kto to, to teraz chcemy zapytać. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz co? Zaczynam mieć wrażenie, że to ja jestem Stróżem Prawa, a ty marudnym podrostkiem. - to mówiąc, upiła łyk z jego kufla, po czym otarła twarz wierzchem dłoni. - No weź, przecież sam wiesz, że wszyscy tak słuchają hobbitów, że aż wogóle. Jak ty zapytasz, to może czegoś się dowiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To mój zaginiony bratanek, obiecałem swojemu bratu że go przyjmę pod swój dach, jednak pewnego dnia, powiedział że wychodzi "coś upolować" i tyle po nim, szukam go już od 3 miesięcy i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Aktualnie jest w Rivendell, i szwęda się po rynku, możesz zrobić dosłownie co chcesz i nie jesteś od nikogo uzależniony, możesz także prowadzić osobny wątek w fabule i grać bez nich, dałem Ci takie położenie bo tak wypadło na D6)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...