Skocz do zawartości

[Gra]Middle-earth.


Quuezy

Recommended Posts

- Pewnie.

Widzisz tam twarz mężczyzny, z długimi czarnymi włosami, nie potrafisz stwierdzić czy jest człowiekiem czy krasnoludem, ma krótki czarny zarost, wygląda młodo, gdzieś koło 30.

 

(to jest zdjęcie nie obrazek :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(faktycznie, sory :P zaraz, gdzieś za 10 minut będę jechał do Brico po spray'e, więc nie będzie mnie z 40 minut, możecie prowadzić jakieś wewnętrzne dialogi, przedstawię wam teraz tylko opcje i możecie przez ten czas robić co chcecie)

 

- Dzięki, ale jak mi przekażesz wiadomość? Prawdopodobnie sam go znajdę zanim ta wiadomość do mnie dotrze, jednak jeżeli go znajdziesz, poślij go Północno-Południową drogą do Rohanu, gdzie sam się wybieram, przekaż mu, żeby czekał w podróżnej małej karczmie za murem pod nazwą "Pod Rozbrykanym Konikiem" (tak, połowę podkradłem z LoTR'a, wiem że gdzie indziej była) jeżeli nie będę tam w przeciągu 2 tygodni, niech kieruje się w stronę chatki na wzgórzu.

*Krasnolud daje obrazek Blanrem'u*

Trzymaj, jak rozpoznasz go, to spełnij może życzenie,

*Krasnolud idzie do karczmarza, siada i prosi o kolejną kolejkę*

 

Możecie pójść za krasnoludem do Rohan'u.

Pójść wschodnią drogą do Rivendell, w poszukiwaniu Frey, ale nie znacie jej jeszcze.

Możecie szwędać się po Bree, podziwiać krainę et cetera.

 

(na razie was żegnam i widzimy się za 40 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Luc, narazie nie mamy koni. załóżmy, że Blanry szedł sobie wolnym krokiem a Thrian trochę szybciej więc go dogonił, ok?)

 

-Jak chcesz, ale sam będziesz o siebie dbał- Powiedział Blanry, nawet nie spoglądając na Thriana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jestem, musiałem pomalować tracki żeby schły (tak sezon na desce :P)) 

 

Zatem dotarliście do Rivendell, a raczej do bramy Rivendell'u.

Przed wami stoi dwóch strażników, ubranych w srebrną zbroję. Na hełmach mają niebieskie "irokezy". Mają długie, spiczaste włócznie, a groty wykonane są z czarnego, matowego materiału, obydwaj stoją po obu końcach dużych, metalowych drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przychodzimy z Bree... Chcemy wejść do Rivendell i popytać o przyjaciela a także odpocząć... - Powiedział do strażnika

 

 

 

(Implying guard knows human language  :rainderp: ]

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mephisto

 

Frey dostrzegła u jednej z wierz łucznika, który w coś celuje, nie wiesz dokładnie co to jest, dostrzegła także duże metalowe drzwi - bramę jak i dużo straganów z różnościami.

Zauważyła także "coś", co bardzo jasno świeci na środku w fontannie, nie wiesz co to jest.


@Blanry, Thrain

Strażnik spytał (w języku elfickim)

- Przybywacie w pokoju, czy we wrogości?(nie umiałem zformułować tego lepiej, wybaczcie)Na ile planujecie zostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...