Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

((SayuSraju, co to ma być za wątek? Masz pozwolenie od mistrza gry? Bez takiego nie wracaj!))

(Dziękuję za poprawne napisanie mojego nicku,miłe to było :x)

(Bo ciel dostał okresu)

- Ciel... byłeś w lesie i zarżnąłeś wiewiórkę czy to drugie co mam na myśli?

-Wiesz..Miałem fazę..-Odparł poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Boże... Kolejna przyszła i sie zacznie w sesji rządzić (tak to o tobie SayaSuu)... Nie jesteś MG więc przestań łaskawie wprowadzać własne wątki. ))

Emi przystanęła i podbiegła do Soul'a i pomogła mu wstać.

- Wszystko w porządku? - zapytała.

(Ależ ja nic nie robię.Po prostu wyszedł zza drzewa cały we krwi.To nic takiego...:x) Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ciemność z dupy i jeszcze się nie raczy poprawić jak się w sesji rządzi. Łamiesz zasady SayuSraju))

- No, tylko się potknąłem. - powiedział wstając. - Ech. Zwinny to ja nie jestem. - stwierdził.

(Ehh..dziękuję SayuSraju nawet uroczo brzmi :x I przepraszam,że próbuję coś zrobić dobrze. :<)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dobrze? Ty do cholery łamiesz zasady sesji, twoje próby robienia czegoś dobrze są tak skuteczne jak te od Lucjana... ))

(Przepraszam.To powiedz jak mam to poprawić.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Coś ryknęło, nagle ciemność ot tak z dupy - własne wątki. Dziękuję bardz. Nie jesteś MG do cholery. ))

- Tylko się tak upewniam... - powiedziała. - Oj tam, przesadzasz. - zaśmiała się.

(Ekhem..Ile razy mam przepraszać? :o)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Usuń ten wątek po prostu i będzie okej, jeśli coś chcesz wprowadzić pytaj się Hehesza))

- Na prostej drodze się wywracam, zwinność to to nie jest. - powiedział.

(Proszę Pana,a dokładnie jaki wątek?)

Ciel załamany uciekł w głąb lasu.

Zatrzymał się w połowie drogi i usiadł za jednym z drzew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[saya do k$&%y nędzy. Masz usunąć wątek z tymi gównianymi ciemnościami. Głupia, niedorozwinięta czy z policji?! Nawet ja ogarniam te zasady. A jak nie rozumiesz to se własną sesję załóż. Najlepiej z Kuroszitsui. Tak specjalnie napisałem szit bo ta manga jest hujowa.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[saya do k$&%y nędzy. Masz usunąć wątek z tymi gównianymi ciemnościami. Głupia, niedorozwinięta czy z policji?! Nawet ja ogarniam te zasady. A jak nie rozumiesz to se własną sesję załóż. Najlepiej z Kuroszitsui. Tak specjalnie napisałem szit bo ta manga jest hujowa.]

(Tak,jestem niedorozwinięta i z policji :x Proszę,nie wyżywaj się na Kuroshitsuji...~)

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Czemu Hehesz zawsze przychodzi jak już jest po wszystkim? .-. Fatalny ze mnie MG, ale cóż, trudno :v SayaSuu nie bawi się w mg, a jak coś się dzieje pisać do Hehesza. I nie robić off-topu bo Hehesz wyczuwa że nam sesje zamkną xdd I sensowne posty pisać i spamu nie robić, bo Hehesz nie ma do dyspozycji tyle czasu żeby pilnować dziesięć osób w jednej sesji. O wyrozumiałość proszę.))
Wszyscy już byli w swoim stadzie i poszli spać i tyle.
Następnego dnia była niedziela. Azusa narazie postanowiła pozostać w postaci wilka i zapolować na coś. Ruszyła więc w poszukiwaniu jakiś zwierząt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Czemu Hehesz zawsze przychodzi jak już jest po wszystkim? .-. Fatalny ze mnie MG, ale cóż, trudno :v SayaSuu nie bawi się w mg, a jak coś się dzieje pisać do Hehesza. I nie robić off-topu bo Hehesz wyczuwa że nam sesje zamkną xdd I sensowne posty pisać i spamu nie robić, bo Hehesz nie ma do dyspozycji tyle czasu żeby pilnować dziesięć osób w jednej sesji. O wyrozumiałość proszę.))

Wszyscy już byli w swoim stadzie i poszli spać i tyle.

Następnego dnia była niedziela. Azusa narazie postanowiła pozostać w postaci wilka i zapolować na coś. Ruszyła więc w poszukiwaniu jakiś zwierząt.

(Bardzo przepraszam.To przez moje zachowanie.Taka jestem już od zawsze :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...