Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

LISTA ATRAKCJI

Oto, co przygotowano dla Was na Vistulianie! Lista atrakcji wydaje się być kompletna, mogą pojawić się jeszcze delikatne zmiany.

 

Spodziewamy się aż TRZECH gości specjalnych spoza fandomu! Przyjadą:

Pani AGNIESZKA MROZIŃSKA-JASZCZUK

A więc kapitalny głos Rainbow Dash, wystąpiła także w znanym dokumencie o „Bronies: Duzi Fanów Małych Kucyków”, skąd wysłała nam prześliczne pozdrowienia. Będzie okazja z nią porozmawiać, zdobyć pamiątkowe zdjęcie lub autograf… a może jeszcze jakaś niespodzianka ;)

Pan MIKOŁAJ KLIMEK
Czyli Sombra, gość licznych meetów południowych. Przy jego udziale zorganizujemy małe warsztaty dubbingowe! Będziecie mogli obdarzyć swoje OC własnym głosem!

 

Pan ARTUR FILIPOWICZ

Znany youtuber, a także autor filmu dokumentalnego „Bronies: Duzi Fanów Małych Kucyków”, który w swoim czasie wywołał ogromną dyskusję w naszym środowisku. To największy i najbardziej profesjonalny materiał o naszym polskim fandomie.

 

Zaprosiliśmy jeszcze jedną panią, ale wciąż czekamy na potwierdzenie…

 

Oprócz gości spoza fandomu odwiedzi nas:

FLUTTERSŁAWIA

Wojowie z Fluttersławii wraz z towarzyszami przygotowali pokaz walki bronią białej, a także przeprowadzą mustrę dla chętnych.
 

A oto inne atrakcje:

QUEEN POLAND

Czyli kontrowersyjny projekt stworzenia nowej maskotki Polski lub rewitalizacja starej. Zebrane w internecie projekty zostaną zaprezentowane na meetcie.

 

SZCZYT FANFIKOWY

Spotkanie autorów polskich fanfikcji i wszelkie dyskusje na ten temat!

 

RAINBOW FACTORY PROJECT oraz WARSZTATY ANIMACJI 3D

Grupa pokaże postęp prac nad największą polską animacją 3D, a także pokaże „jak to się robi”.

 

KONCERT

Zapraszamy na koncert aż trzech fandomowych artystów:

·         Dzyogas

·         Flyghtning

·         Flutterpride

To aż 4 godziny kucykowej muzyki!

AUKCJA CHARYTATYWNA

Widzieliście tę ogromną pluszową Lunę? Dochód z jej sprzedaży, a także innych fandomowych gadżetów zostanie przeznaczona na działalność charytatywną – hipoterapię.

 

TURNIEJ CCG

Ogólnopolski turniej znanej karcianki! Zagracie o naprawdę wartościowe nagrody i wieczną sławę!

 

GAMESROOM rebel.pl

Jak ktoś się chwilowo zmęczy kucykami, to będzie miał okazję rozerwać się przy takich grach jak Jungle Speed, Dobble i wielu innych!

 

TURNIEJE i KONKURSY:

·         Wiedzówka z OCeków

·         Wiedzówka klasyczna

·         Fighting is Magic

·         Konkurs rysowniczy

·         Karaoke

·         Kalambury

·         Applelie

·         Cutie Pox

Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe!

 

ARTROOM

·         "Stań się artystą" czyli jak samemu uczyć się rysować

·         Warsztaty rysunkowe

·         "Magia poligrafii" czyli metody nadruków na przedmiotach

·         Gazetka ponymeetowa, w której zaprezentowane zostaną wyniki konkursów i krótka kronika meeta robiony przez D'n'A

·         Rysowanie dla najmłodszych

 

WIDEO TYGODNIA

Na które wszyscy czekają…

 

 

PRELEKCJE i PANELE INDYWIDUALNE:

·         „Przyjrzyjmy się naszemu stadku” – Adalbertus

·         „Czy fandom umiera?” – BronySWAG

·         „O "Gabby Gums" słów kilka, czyli jak wygląda praca dziennikarza w Equestrii i nie tylko” – Imesh

·         Biura Adaptacyjne - Praca Wspólna – Lupus

·         „Panel Radia YAY” – Mordecz

·         „Międzynarodowy Fandom polskim okiem” – Red Traveller

·         „Sztuczna inteligencja, czyli czy w przyszłości będziemy mieć prawdziwego kucyka” – Siper

·         „Prelekcja dla nowych – witamy w fandomie!” – SPIDIvonMARDER

·         „Płaskie postacie – głębokie dziury” – Tostu

·         „Stare, dobre czasy” – Tostu

 

SKLEPY(spodziewane)

·         Maginarium.pl

·         Spidimarket

·         Red’s Pocket Ponies

·         Angel 99 Percent

·         Gadgets Wonderlands

·         Manad.pl

·         Missy Dakota

·         Taiyaki House

·         Autokrator’s Chest

·         Bald Moose

GALA BANDEROWA

Zachęcamy wszystkie fandomy i indywidualnych uczestników o przynoszenia flag lokalnych środowisk, maskotek (w formie plakatów, pluszaków i innych) i innych rzeczy będących reprezentantami Waszych grup. Przygotujemy miejsce, gdzie będzie można je zebrać i sfotografować, a z flag stworzyć niemalże „galę banderową”. Zalecamy flagi dostarczyć razem z drzewcami.

 

Atrakcje dzienne kończą się o godzinie 20:00. Potem nastąpi przerwa techniczna, a po niej otwarcie sleeproomów, gdzie każdy będzie mógł sobie spokojnie odpocząć. Przewidziany też będzie pokój dla nocnych marków na pogaduchy i inne spokojne rozmowy.

 

UWAGA: Lista atrakcji jest kompletna i ewentualne zmiany będą wynikały z przyczyn trzecich. Nie przyjmujemy już, niestety, propozycji nowych atrakcji. Osoby, które nadesłały swoje zgłoszenia w ostatniej chwili będą mogły podpiąć się pod już istniejące rzeczy, jeśli to oczywiście przypasuje. Otrzymacie maila z potwierdzeniem.

 

ZAPRASZAMY NA VISTULIANA!

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiemy się które atrakcje odbędą się którego dnia? Nawet nie chodzi o dokładną rozpiskę z godzinami rozpoczęcia, tylko co kiedy będzie, bo mogę pojechać tylko na jeden dzionek, a nie wiem kiedy zakończy się rejestracja, jednakże wolałabym nie czekać do czerwca.

 

Cem tylko wiedzieć czy warsztaty dubbingowe i aukcja będą tego samego dnia ;-;

No i panel dla nowych ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ta informacja jest w poście powyżej. Wszystkie atrakcje odbywają się 4 lipca (sobota), a w niedzielę (noc) odbywają sie juz pogaduchy i spanie. Wszystkie atrakcje dzienne kończa sie o 20:00 w sobotę :)

 

Cała impreza kończy się w niedzielę o 10:00.

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja jest w poście powyżej. Wszystkie atrakcje odbywają się 4 lipca (sobota), a w niedzielę (noc) odbywają sie juz pogaduchy i spanie. Wszystkie atrakcje dzienne kończa sie o 20:00 w sobotę :)

 

Cała impreza kończy się w niedzielę o 10:00.

Hmm, szczerze mówiąc spodziewałem się więcej (czytaj zajętej niedzieli), ale co tam, meet i tak zapowiada się Epicko. Byle do lipca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja mam inne pytanie. Czy będzie jakaś opcja zadekowania się w Warszawie z niedzieli na poniedziałek? Jakiś kawał dachu nad głową? Miejsca może być tyle co w Krakowie, zmieszczę się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co dokładnie pytasz? Koszulki otrzymacie wraz z wejściówką na samym meetcie, oczywiście po dokonaniu przedwpłaty :)

 

Myślę, że Firstowi chodziło o jakąś prezentację, bo był zapowiedziany osobny post na nie

 

 

A! To sądzę, że w przyszłym tygodniu będe mógł zrobić jakąś partię próbną gadżetów do prezentacji.

 

Też... ale chodzi mi głównie o rozmiary :D

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to paradokslanie, ale ciężko mi podać rozmiary, gdyż są one... różne, tj każda firma ma inne rozmiarówki. Rozmairy są od damskich po XXL.

 

Jestem chudy i mam 173 cm wzrostu, a pasuje na mnie M, L jest luźna i wygodna. Polecałbym zamawiać rozmiary nieco przyduże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili rejestracji jesteś pytany o to, czy zamawiasz wejściówkę zwykłą czy kolekcjonerską. jeśli kolekcjonerską, to potem dostajesz maila z numerem konta, numerem rejestracji i pytaniem, jaki rozmiar koszulki Ciebie interesuje. Odpisz po prostu na tego maila. Rejestracja jest otwarta do 20 czerwca, lecz sugerowalibyśmy dokonać formalności wcześniej (jak najszybciej), gdyż to wiele ułatwi :)

 

http://vistulian.pl/main/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...