Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Nie bez powodu mówią mi James Aleksander III Szczery.

 

A tak bardziej na poważnie to oprócz ww. przeze mnie powodu nie mogę się doczekać też spotkania z znajomymi i przyjaciółmi- będzie ich tam kilku z czego bardzo się cieszę. 

 

Mam też nadzieję, że tym razem uda mi się uzyskać autograf od Pana Klimka.

 

I oczywiście nie można zapomnieć o prelekcjach, które uwielbiam niezależnie od tematyki.

 

I oczywiście stoiska handlowe! Kocham zakupy. A połączyć zakupy i mlp? Mój żywioł. Musze uzupełnić zapasy w naklejkach i przypinkach :D

Edytowano przez 1stChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery :)

:( Niesmak... Naszym tylko wóda w końskich łbach :( Nie wnikam jednak, każdy lubi co lubi. Tylko potem jest, że nasi to "pedały" i Alkoholicy... :(

 

Powiem Ci z doświadczenia, że te spotkania są całkowicie kulturalne i bez jakiegoś chlania do nieprzytomności czy coś z tym rodzaju :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acccurate jest w fandomie dłużej ode mnie, jakby ktoś był ciekaw.

 

Mogę zapewnić, że jakakolwiek impreza związana z Vistulianem, która jest elementem naszej delagcji, będzie przeze mnie nadzorowana i dzięki temu bez większych problemów. Na pewno nie dopuszczę, aby ekipa się schlała przed tak ważnym wydarzeniem!

 

 

 

 

Do meeta został miesiąc. Co nowego? Przykłady przedmiotów kolekcjonerskich jednak będą za tydzień, przepraszamy za to. Teraz już wchodzimy w ten finalny etap organizacji, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Liczę jednak, że zaskoczymy Was jeszcze kilkoma niespodziankami.

Mała informacja, bo kilka osób o to pytało:

REJESTRACJA zamyka się dwa tygodnie przed ponymeetem, a więc 20 czerwca! Tak samo prosimy zapłatę za wejściówkę kolekcjonerską uiścić do tego terminu. Jeśli jest to dla kogoś niemozliwe, to bardzo prosimy o kontakt!

Rejestracja i przedpwłata przyspieszy Twoje wejście na meeta. Co więcej, osoby zarejestrowane otrzymają eleganckie IDeki z wydrukowanymi swoimi danymi.

No i rejestracja rezerwuje miejsce w sleeproomie, bez niej nie możemy dać gwarancji, że dana osoba taki nocleg otrzyma.

 

Oczywiście osoba niezarejestrowana również może normalnie przyjść na meeta i opłacić wejściówkę przy akredytacji. Nie jest to żaden problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać za krótko jesteś w fandomie albo nie przychodzisz na spotkania integracyjne :v

 

Cóż w Fandomie jestem od niemal 4 lat :) Ale mój pierwszy "meet", to MLK2/Pony Congres Kraków...

 

 

 

 

 

Powiem Ci z doświadczenia, że te spotkania są całkowicie kulturalne i bez jakiegoś chlania do nieprzytomności czy coś z tym rodzaju :v

 

Mówisz Siper?

 

Mogę zapewnić, że jakakolwiek impreza związana z Vistulianem, która jest elementem naszej delagcji, będzie przeze mnie nadzorowana i dzięki temu bez większych problemów. Na pewno nie dopuszczę, aby ekipa się schlała przed tak ważnym wydarzeniem!

 

Poprostu widziałem co się działo w nocy na MLK3 Bytom... Ludzie na nocnym seansie finały S4 MLP... Byli na niezłym gazie :D

 

Acccurate jest w fandomie dłużej ode mnie, jakby ktoś był ciekaw.

 

Mówiłem, ale dzieki Spidi :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, uwierzę...

 


inne fandomy

 

To jest najsmutniejsze... Może ze mnie idealista, ale to dla mnie smutne... "Kręcimy się w JEDNYM przeręblu". Jesteśmy "jednym" fandomem, a tym czasem coś takiego się dzieje. Niby razem, a podzieleni :( To pokazuje według mnie całą prawdę o naturze Ludzkiej... Nawet mając wspólny cel/Hobby, ludzkość nie potrafi po prostu być razem w pełnej zgodzie :(

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprostu widziałem co się działo w nocy na MLK3 Bytom... Ludzie na nocnym seansie finały S4 MLP... Byli na niezłym gazie

 

To nie jest MLK. Na ŻADNYM ponymeetcie organizowanym przeze mnie meetcie nie było problemów z alkoholem. To jest absolutnie niedopuszczalne. A nawet jak ktoś próbował cokolwiek kombinować, to była natychmiast reakcja ochrony.

 

PS: na Twilightmeetcie orgowanym przez MKXD była właśnie zdecydowana reakcja ochrony.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla ludzi jadących z gdańska, (albo i zza gdańska). Jak ktoś chce się przysiąść do 3 bronych z samego rana to zapraszamy (o ile ktoś nie wykupił miejsca) do pendolino 5301 (zatrzymuje się w warszawie centralnej, w sobotę o 8:30) do wagonu 2 na miejsce 61. Im nas więcej tym weselej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla ludzi jadących z gdańska, (albo i zza gdańska). Jak ktoś chce się przysiąść do 3 bronych z samego rana to zapraszamy (o ile ktoś nie wykupił miejsca) do pendolino 5301 (zatrzymuje się w warszawie centralnej, w sobotę o 8:30) do wagonu 2 na miejsce 61. Im nas więcej tym weselej.

 

Sobota 8:30 , całkiem możliwe że się spotkamy , bo mniej więcej  o tej porze będzie na centralnym Lubelska Delegacja ze mną na czele. :pinkie:

(Pociąg planowo ma być o 8:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...