Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Nie próbowałam :flutterblush: ,drukuje bezpośrednio ze strony.Okej już w porządku pobrałam,a potem druknęłam :aj3:

Więc, mamy odpowiedź na twoje pytanie :) Coś jest po ICH stronie, i rada dla kolejnych drukujących formularze z sieci... Pobierzcie plik na dysk twardy, to tylko chwila, a unikniecie[ w większości przypadków ] problemów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi, wysyłacie potwierdzenia otrzymania pieniędzy za bilety w końcu? Tydzien minął od zlecenia przelewu i nadal nic nie wiem, czy dostaliście. Numer 198.

Wysyłamy, ale w ten weekend byłem na meetcie w Bydgoszczy, więc mogłem ostatnich 3 dni nie ogarnąć (jeśli doszło w ciągu ostatnich 3 dni). Jutro rano wszystko sprawdzę.

 

 

Spidi mam pytanie,

 

dostałeś mojego maila nt. rozmiaru koszulki? Bo wysyłałem go jakiś czas temu, a że jestem człowiekiem, który lubi wiedzieć wszystko na 100% to pytam. Dzięki z góry za odpowiedź.

To miał być rozmiar L? Tak, dostaliśmy... jest już nawet wykonana i czeka :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze dopytam, czy adres podany na stronie (Żeromskiego na Bielanach) jest prawidłowy? Bo otrzymałem informacje, jakoby Bemowo było prawidłowe. To się wolę upewnić, by nie skończyć jedną nogą w Krakowie, a drugą w Łomży (le fleksiból) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy ponymeet, ( dziękuję panu Spidiemu von Marder za akceptację :pinkie: ), dlatego mam kilka pytań do wszystkich, którzy byli już na jakimkolwiek:

 

Czy za wejściówki można zapłacić na miejscu? 

 

Czy można przynieść własną kamerę? 

 

Co to jest Applelie i Cutie Pox? 

Przebieramy się za postacie z serialu czy raczej nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi, wysyłacie potwierdzenia otrzymania pieniędzy za bilety w końcu? Tydzien minął od zlecenia przelewu i nadal nic nie wiem, czy dostaliście. Numer 198.

Wysłałem potwierdzenie.

 

Czy za wejściówki można zapłacić na miejscu?

Można

 

Czy można przynieść własną kamerę? 

Można ;)

 

Co to jest Applelie i Cutie Pox?

Applelie to prosta karcianka blefu polegająca na tym, że jeden gracz pokazuje drugiemu zakrytą kartę, deklaruje jaka jest na niej postać (np. "Rainbow Dash"), a oponoennt rozkminia, czy to prawda, czy nie. Więcej tutaj: http://pl.my-little-fandom-polska.wikia.com/wiki/Applelie

 

Cutie Pox z kolei to gra na refleks i bystre oko. Na kartach szukamy dwóch identycznych kucykowych znaczków, głośno je nazywamy i np. zabieramy kartę jako punkt.

Więcej: http://pl.my-little-fandom-polska.wikia.com/wiki/Cutie_Pox

 

Przebieramy się za postacie z serialu czy raczej nie?

Jak najbardziej do tego zachęcam, będą z tego fajne zdjęcia ;)

 

A ja się jeszcze dopytam, czy adres podany na stronie (Żeromskiego na Bielanach) jest prawidłowy? Bo otrzymałem informacje, jakoby Bemowo było prawidłowe. To się wolę upewnić, by nie skończyć jedną nogą w Krakowie, a drugą w Łomży (le fleksiból)

Zgadza się, adres jest prawidłowo. Chodzi o ulicę Żeromskiego 81. Nie wiem, jaka to dzielnica, bo nie jestem ze stolicy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej do tego zachęcam, będą z tego fajne zdjęcia ;)

 

No, mnie na pewno wszyscy zauważą, znów w kostiumie pegazicy wpadnę, to już moja tradycja. Nie zapomnę, jak w noc po Hallowyn, wyszedłem z tym  z kumplami do sklepu. Sprzedawca tarzał się po podłodze ze smiechu, z kuca ze skrzydłami :D

 

No i prawidłowo. Nie dość, że obaliliście plotki, to jeszcze skróciliście mi czas dojazdu

 

Czyli jednak będziesz? Muszę cie przytulić, Victoriatusie :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się najbardziej Epicki Meet na jakim byłem. Warto będzie wstać o 4 rano by zjeść śniadanie przed wyjazdem i po jakichś 4 godzinach być na miejscu razem z wami. Już nie mogę się doczekać. (ech, szkoda, ze nie zamówiłem sobie zawczasu kilku naszywek, bo by się przydały, ale i tak będę raczej zauważalny).

Przy okazji dodam, ze istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, ze pojawi się jeszcze jeden, poza psorasem, bohater Equetrip. Być może będzie incognito, być może nie, ale zapowiadał, że przyjedzie.

 

Zatem, zostało 11 dni i parę godzin. Zegar tyka (tu przydałaby się grafika z odliczającym w dół zegarem na lampach NIXIE w jakiejś obudowie w stylu zimnej wojny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...