Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Jak Phin coś wrzuci to wszyscy wariują, jzu - bez obrazy, bo jeśli to czytasz to wiedz że nic do ciebie nie mam i cię lubię, no ale po co tak wariować? Normalna osoba...

Piękna pani to nie w sposób nie rzucić komentarzem co najmniej pochlebnym w stosunku do tak grzeszącej urodą użytkowniczki.

Edytowano przez Daffy Cartman
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że Tamara jest zazdrosna o Phin xD

 

 

Egh,khhh watt...

 

:lunawrath:

 

Zazdrosna?! Nie grzeszę pięknością,wręcz przeciwnie, ale czemu od razu zazdrosna? Ja cie...to najgorsza w życiu rzecz jaką kiedykolwiek, od kogokolwiek usłyszałam...

  :fluttercry2:  :fluttercry2: 

Zazdrość to coś o czego nigdy już nie czułam po zobaczeniu odcinka "W zielonym ci nie do twarzy".

Naprawdę myślicie że...to prawda?  :fluttercry2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się stało z twoim ochraniaczem?

Nie rozumiem, wyjaśnij mi jeśli możesz :)

 

Używam zawsze tego samego kolana gdy klęczę ( czytaj to samo kolano dotyka ziemi ), mój kolega ma tak samo więc za flachę mu oddałem (on też używa jednego).

Tak wiem że czasem sytuacja wymaga użycia drugiego kolana ale ogólnie nie lubię ochraniaczy więc używam tylko jednego.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerób to na skauta jeśli możesz xD

 

Używam zawsze tego samego kolana gdy klęczę ( czytaj to samo kolano dotyka ziemi ), mój kolega ma tak samo więc za flachę mu oddałem (on też używa jednego).

Tak wiem że czasem sytuacja wymaga użycia drugiego kolana ale ogólnie nie lubię ochraniaczy więc używam tylko jednego.

Ale chodzi mi o te klucze xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...