Jump to content

Daj swoje foto :P


Michael89pl
 Share

Recommended Posts

A oto pokłońcie się przed......MOLESTYNĄ ! Tak,moja świnka ma na imię Molestia, i jestem z tego dumna,any comments ? NO ? Fine...

 

To ja i moja mała gangsta :lunaderp: !!! (Nie,nie maltretuje jej,sama tam wlazła więc zrobiłam zdjęcie ^^" ).

 

untitled_by_hiddencannon-d6evxom.jpg

 

 

A tu macie Tamarsona i jej łet mejnn ~ ._.

 

untitled_by_hiddencannon-d6evy04.jpg

Ale ci ta świnka zmolestowała łeb,taki rozczochrany *rzuca szczotkę*

Omg,czy ja widzę żółtą łapkę na ścianie? :x

Link to comment
Share on other sites

Stachul - oh sweet Luna...

 

^ Ten gość z sygny wygląda pedalsko, pewnie do tego nosi spodnie rurki i łazi do kosmetyczki. 

 

Tamara - mam ten sam plakat z Luną! Od Olaf... Octavii go dostałem  :fluttershy4: No i muszę przyznać, Moon ładną dziewoję sobie znalazł  :fluttershy5:

 

Jak zwykle moje posty znikają w cieniu innych,klasyka. :rainderp:

 

Spokojnie, mam tak samo.

Link to comment
Share on other sites

^ Ten gość z sygny wygląda pedalsko, pewnie do tego nosi spodnie rurki i łazi do kosmetyczki. 

No bo on gwiazdą K-Popu jest i inaczej by go nie wzieli :rainderp:

Ale i tak strasznie mi się podoba kolor jego włosów ♥

 

Spokojnie, mam tak samo.

Widzę że nie jestem w tym osamotniona 

Link to comment
Share on other sites

Tamara on już na bank je widział. Jak nie te, to masę poprzednich, które wrzucałaś.

No bo on gwiazdą K-Popu jest i inaczej by go nie wzieli :rainderp:

Ale i tak strasznie mi się podoba kolor jego włosów ♥

No fakt, kolor włosów ma fajny. Szkoda, że mi by nie pasował ;_;

 

Widzę że nie jestem w tym osamotniona

Załóżmy klub posiadaczy olewanych postów!

Link to comment
Share on other sites

No fakt, kolor włosów ma fajny. Szkoda, że mi by nie pasował ;_;

 

Mi tez chyba nie i nawet by mi taki nie wyszedł..czekaj...on miał kiedyś ciemny brąz..oh.Ale i tak by mi nie pasowało ;_;

Dlatego sobie kupiłam czerwoną szamponetkę :rainderp:

 

Załóżmy klub posiadaczy olewanych postów!

Not bad pomysł,jutro wstawię swoje zdjęcie jak wrócę od fryzjera z moim zmartwychwstałym pasemkiem :lunaderp: 

Link to comment
Share on other sites

Co do tych włosów to ja takie miałam :lunaderp: ale już mi trochę zeszło i muszę poprawiać,na fotce nie widać bo mam mokre ale jeszcze trochę zostało.

Oh,czy ja już mówiłam że mam słabość do osób z blond włosami a ten kolor co ma Jonghyun mi się szalenie podoba? :megusta:

Link to comment
Share on other sites

Ja w długich włosach. Tak, to ja. Just laugh.

534753_252892994832801_1017214256_n.jpg

Konkurs jedzenia ciasta na czas. Poświęcenie dla klasy? Owszem.

*patrzy na bluzkę*

Największy fan czego?

 

 

I have idea ^3^ jak ten post będzie miał 10 like to wstawię swoje zdjęcie rano zaspana w piżamie :megusta:.

Lajkuje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...