Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kojarzy mi się z postacią z jakiejś bajki xD 

A: Twail która patrzy tak jakby chciała zaraz pocałować :D Ogólnie spoko

S: Animanie wrag monolita!!!  

U: W miarę kojarzę tego użytkownika,chodz nie miałem z nim jako takiej okazji pokonwersować ,więc nic więcej o nim nie powiem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z tą serią na Dailymotion

A: Rarity! Trzecie miejsce w Mane6!

S: Uuu... ładna gra kolorków

U: Nie znam zbyt dobrze, ale chętnie się zaznajomię  :rdblink:

 

PS: Cassidy, tak się ma, kiedy jest się jedyną działaczką we wspaniałym, ale niedocenianym serialu :fluttercry2:

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jej excellencja gosiella

A: sweetaśny żółwik, już się troszkę rozpixelizował, może czas na zmiany?

S: brak albo nie widzę.

U: widuję głównie w offtopie, nie miałem okazji rozmawiać stąd niezbyt dobrze znam, mam nadzieje że userka nieco się zaktywizuje na forumie. Wydaje się być ok.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedyną rzeczą (słowem) z jaką mi się kojarzy jest castle. Nie wiem, czy tak miało być, czy wszyło w praniu, ale ma to jakiś swój urok.

A: Luna w bluzie, słodkościomierz wywala poza skalę.  A tak poza tym to bardzo mi się podoba. Estetyczny i miły dla oka.

S: Jak tylko to widzę, to od razu mam w głowie jakieś MLG z tuby. 

U: Bardzo miła istotka na forumę. Tak patrząc po profilu to dopiero teraz zauważyłem, że to wgl. jakieś nowe konto, czy coś. Nawet nie wiedziałem.  A reszta tak jak pisałem. - Urocza osóbka. 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wilk przed duże U :P 

A: To moja ulubiona hipiska,zawszę coś popali ^^

S: Historia palenia lufki xD Buch po ciężkim dniu odprężenie ^^

U: Szanuję tego osobnika,bardzo lubi samoloty,jest całkiem spoko i ogólnie można z nim normalnie pogadać :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.12.2016 at 19:56 WilkU napisał:

Tak patrząc po profilu to dopiero teraz zauważyłem, że to wgl. jakieś nowe konto, czy coś. 

Jestem tu od 2013 r.o ile dobrze pamiętam ;-; (awaria forum taka miła)  

 

N: nauczcie mnie tego czytać 

A: Ładnie sobie tańczy, mój kot by się patrzył kilka godzin. 

S: Zdecydowanie lepsza od poprzedniej, ale szału nie ma

U: NIE lubię i NIE polecam, NIE jest jak najbardziej w porządku 

Edytowano przez Smutny Chuopiec
Pomyliłam userów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu Chip napisał:

A: sweetaśny żółwik, już się troszkę rozpixelizował, może czas na zmiany?

Niet! Jestem ASnSL (rozszyfrujcie, zostawiłam podpowiedzi w necie xD)

 

N: Przez niego ciągle myślałam, że jesteś dziewczyną xD

A: Uuu... Rarci kopytka tkały tę jakże interesującą szatę

S: Cool dog! To lubię!

U: Udziela się na forum, nie wiem czy przeczytał poprzednią wiadomość, więc powtórzę:

 

Jestem jedyną userką w kanonie tegoż wspaniałego i jakże niedocenianego serialu, nie jest to obsesja, ale chęć rozpowszechnienia owego kanonu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cassidy To że tu jesteś od zawsze, w każdym razie od kiedy ja tu jestem - to wiem. Ale nie miałem pojęcia, że te konto może być jakieś nowe. XD Jakby nie patrzeć 5 tysi postów nie bierze się z niczego. :rainderp:

 

N: Pewnie od Gosi albo Elli, jeżeli wgl. jest takie imię. Tak czy siak jest spoko, choć drugiej strony, czy ja kiedyś spinałem się o jakiś nick? 

A: Nie wiem, jakiś żółw?  Cholera, wie. Próbuje mnie kupić słodkimi oczami, ale ja się nie dam, nie ufam mu/jej.

S: Najlepsza, nie zawala miejsca i ładnie wygląda.

U: Widuje tu i ówdzie, ale nie pamiętam, aby między nami coś zaszło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale od czego jest profil?...

Spoiler

1d204fb988323.png

 

 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu WilkU napisał:

N: Pewnie od Gosi albo Elli, jeżeli wgl. jest takie imię. Tak czy siak jest spoko, choć drugiej strony, czy ja kiedyś spinałem się o jakiś nick? 

A: Nie wiem, jakiś żółw?  Cholera, wie. Próbuje mnie kupić słodkimi oczami, ale ja się nie dam, nie ufam mu/jej

1. Ella to imię żółwika na moim avku (pisałam już wcześniej, jakby co) 2. Jam jest Małgorzata- powiernica Żółwika (teraz jednak Żółwia) Sammy'ego i w Jego imieniu skazuję Cię na dożywotnią służbę w kanonie! (nie no, żarcik, ale radzę się zaznajomić- z jednej sceny potrafię śmiać się cały dzień).

 

N: Połączenie polskiego i angielskiego (w sensie Wilk i You (U- angielska wymowa)

A: Ładne oczka, lubię fiolet...

S: Tree... co ty tam wciągasz?

U: Często widuję, udziela się na forum, nie mieliśmy spiny, więc ok...

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę jak szeryf z jakiegoś westernu

A: Trochę Luny, trochę Nocnej Furii, trochę zimy, całkiem fajny

S: Stylowy piesio, próbujący ogarnąć o co kaman

U: Nie znam, od czasu do czasu tylko widuję to tu to tam, głównie na Nocnych Markach, chyba ma coś do Ziratela ale nie wiem co ;)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
22 minuty temu Rarilicious napisał:

U: MUJ ZIRUŚ, TYLKO MUJ

Jak tak dalej pójdzie do jakiejś forumowej bitwy o posiadanie Zirathela :rainderp:

 

N: Po wpisaniu w google tego nicku wychodzi twarz jakiegoś afroamerykańskiego rapera

A: Luna w kapturze z uszyma, a w tle polska zima w latach 90.

S: Pies w ubranku z okularkami

U: Polecam.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu Ziemowit napisał:

Jak tak dalej pójdzie do jakiejś forumowej bitwy o posiadanie Zirathela  

...doprawdy :lkBLv:?

N: Jego imię, chociaż wolę ten niż ten długi co był wcześniej 

A: Kaczuszka, jakoś do mnie nie przemawia, ale na pewno wyróżnia się z tłumu 

S: Nie widzę, z tego co pamiętam był tam jakiś gif. 

U: Można z nim pogadać, łatwo się denerwuje i chyba chce zrezygnować z pełnionych przez niego funkcji 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chciałbym umieć to przeczytać ;-; Prlixu chyba wystarczy :v 

A: Rarcia sobie tańcuje, jak na nią patrzę to głowa sama mi chodzi xP Miałem kiedyś podobny z Pinkaczem. 

S: Skądś tę krówkę kojarzę.. była taka gierka, naparzanka w której ona jest ale nie wiem co to :dunno: 

U: Zbigniew Wodecki: 10 , Piotr Galiński: 10 , Beata Tyszkiewicz: 9 ........ ogólnie swój ziomal xP 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Krótki, łatwy do zapamiętania +

A : Gumball hmm...To mi nawet kogoś przypomina, śmieszkowe.

S : Star ♥ Wygląda przeuroczo na tym gifie, chociaż i tak moim ulubieńcem zawsze był Marco.

U : Nie znam, kojarzę tylko z widzenia, ale wydaje się być jak najbardziej ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dlaczego zawsze czytałam Zithrael? :ppshrug:

A: Lunastyczny!

S: Uuu... Luna otoczona genialnym kontrastem między grą światła i mroku, jeszcze te turkusowe oczy :pinkie2:

U: Kojarzę raczej powierzchownie, nie mieliśmy jeszcze okazji ze sobą rozmawiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stały i niezmienny chyba od początku, poza tym niewymyślny i łatwy w przeczytaniu/wymowie

A: podobnie jak wyżej, aczkolwiek pasowało by wrzucić grafikę na jakiś hosting obrazkowy, aby z czasem się nierozpixelozowywał ;)

S: void

U: gdzieniegdzie widuję ta userkę, wciąż mam nadzieje że w miarę możliwości i wolnego czasu nieco zaktywizuje się i uświetni forum swoją obecnością. Nie miałem okazji rozmawiać, więc niezbyt dobrze znam, ALE userka sprawia bardzo dobre wrażenie. Sądzę że jest bardzo skromną osobą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jak na kapitana nocnych strażników księżniczki nocy nick trafiony w dziesiątkę

A: ktoś tu chyba czegoś nie dopilnował i Luna jest zła (chyba okradli magazyn sera na odbudowę księżyca :))

S: kapitanie proszę tak na mnie cały czas nie wpadać, jeszcze po ostatniej pańskiej kraksie boli mnie skrzydło

U: nie wiedzieć czemu usiłuje przypisać mi niektóre swoje własne cechy, może to na skutek odstawienia ciastek i słodyczy :ppshrug:. Poza tym chciałby abym był kimś kim nie jestem.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z nocą, pewnie przez avek ;) 

A: Ten wzrok, jakby chciała kogoś pobić xD 

S: Ja tu rządzę cieniasy :D

U: Widać że fan Luny, pewnie lubi noc ^^ Nie znam za bardzo, ale jak będzie okazja to poznam ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem co znaczy, ale lubię imiona/nicki zaczynające się na literę "Z" dlatego mi się podoba. 
A: Troszkę puchata Luna, szanuję, chyba gdzieś mi się ten art obił podczas przeglądania kucykowej strony internetu.
S: Średniawa, wygląda nieźle, ale czegoś jej brakuje. Może na bardziej nocnym stylu nabrałaby odpowiedniego wdzięku.
U: Nie znam, nie wiem od kiedy tu jest i czy zmieniał nick. Lubi Księżniczkę Lunę i za to szanuję. Plus jest Kapitanem Nocnej Straży, autograf na klacie od takiej osobistości mógłby być czymś wartościowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wziąć przerobić na polski, to kojarzy mi się z kaskadą xD

A: Luna zawsze ma ładną fryzurę, a ubranko i tło to taki ładny zimowy akcencik

S: Nie widzę na tel.

U: Widuję tu i tam, pisaliśmy ze sobą, ale w sumie nie była to rozmowa, po której mogłabym go w miarę trafnie ocenić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Zirathel napisał:

A: Żółw komplementowany, przez rybę :rainderp: 

Prędzej Ella przez Ricky'ego xD

 

N: Uuu... jak to groźnie brzmi

A: Luno, nie patrz już tak na mnie! 

S: Nie widzę na tel.

U: Nie pisaliśmy, ale wydaje się spoko ;) Nie wiem czemu kupiła go moja zakładka pt. "kontakt", ale ok xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...