Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kojarzy mi się z jakimś słynnym rewolwerowcem, albo szeryfem, ale nie wiem, czy dobrze... No i tak jak ktoś wspomniał z sondą kosmiczną ^^

A: Legendarny czerwony szalik, do tego w gifie! Rozpoznawalny na każdym kroku, więc myślę, że cel osiągnięty

S: Nie wiem z jakiego anime ta sygna... kojarzy mi się z Noragami Aragoto, ale pewności nie mam... W każdym razie mocno depresyjna (w sumie widzę pewną zależność - idzie jesień - szalik - depresyjna sygna m.in. z deszczem, user ładnie to sobie wymyślił ;) )

U: Za krótko jestem na tym forum, żeby powiedzieć coś więcej, ale z tego co zaobserwowałem to dojrzały, wyważony człowiek, lubiący od czasu do czasu popełnić jakąś głupotkę, bo przecież bez głupotek życie staje się nudne ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skoniu, nigdy nie spotkałem. Kojarzy mi się trochę z ksywką mojego brata ciotecznego. Tak czy siak, nie ma czego się czepić, jest tak bardzo neutralny, że aż idealny. 

A:  Jak już pisałem, ziemniak w A5M.  Podoba mi się, nie wiem z czego to jest... ale mi się podoba.  Estetyczny, w ciekawym stylu.

S: No... trudno nie przyznać racji. Nic dodać nic ująć. :cydr:

U: Nie znam go za bardzo, ale siedzi w tych samych tematach co ja, więc już jest powód by go lubić.  Nie mam też nic do zarzucenia. Pogadamy, zobaczymy! Pozdrawiam! ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Kojarzy mi się z pikaniem, nie wiem dlaczego 

A: Widać, że użytkownik lubi Gify

S: Tutaj, też GIF

U: Miałem okazje wymienić kilka słów na /sb/. Spoko User

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze się tu nie udzielałem, ale co szkodzi.

 

N: Ciekawy, trochę przypomina mi Zirael czyli Jaskółkę z wiedźmina.

A: Podoba mi się, lubię kuce w wersji batpony, dodatkowo jak dla większości fandomu Luna jest moją ulubioną księżniczką, za co masz dodatkowego plusa.

S: Brak, więc nie oceniam.

U: Znam jedynie z gier i zabaw w offtopie. Wydaje się być pozytywną osobą z poczuciem humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Maniek. Ładne.

A: Nie lubię tego typu avatarów Ale jak można odmówić temu uśmiechowi.

S:  Czarny ptak, śnieg, mroczność, to moje klimaty a ta sygnatura bardzo mi się podoba.

U: Kojarzę z offtopu ( Jak większość osób :lunaderp:) Wydaje mi się że polubiłbym tą osobę już po pierwszej rozmowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z zapisem imienia Ciri w starszej mowie, czyli Zirael, aczkolwiek może być to spaczone tym, że za dużo wiedźmina :v

A: Kucoperz luniasta? Jestem jak najbardziej za :lunaderp:

S: Standardowa sygnaturka steamowa ot ani to nic epickiego, ani odrażającego.

U: Nie znam, więc niekoniecznie mogę cokolwiek powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Drzewo, lubię drzewa.

A: Rogi, skrzydła czego chcieć więcej?

S: Najbardziej moją uwagę zwróciła część "gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę"

U: Nie znam, ale co zobaczę to mam przed oczami kolegę który ma na nazwisko sosna :lunaderp:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdy nie zmieniany, o ile pamiętam, więc jest na plus. Łatwy do zapamiętania i bez niepotrzebnych udziwnień. 

A: Postać z jakiegoś anime, którego nie znam. Chyba lepsze byłoby w kolorze.

S: Tutaj podobnie, czarno-białe tło, powoduje że ledwo widzę tę postać.

U: Pegasis z dużym stażem na forum, zasadniczo jest spoko :brohoof: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BiP fajnie brzmi, rozumiem że to skrót od BRONIESiPEGASIS

A: Liseł <3 Nic więcej mówić nie trzeba

S: Więcej lisełów <3 I jeden zrywa kwiatki, całkiem ładne :lunaderp:

U: Nie znam ale mocno kojarzę. Jest cztery lata na forum i ma w ciul bardzo dużo postów.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi jak nazwa jakiegoś bossa z diablo 2 albo 3 - fajny nick

A: batponiacz - nie do końca lubię tą koncepcję, ale akurat ten avek jest ładny i jeszcze nie syczy także ok

S: albo przeszedłem przez biały tunel śmierci albo napotkała mnie super burza śnieżna - bało jak po vizirze

U: nie za bardzo znam ale kojarzę z offtopu, wydaje się być ok

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z czipem i dejlem, lubiłem nawet te wiewiórki jak byłem mały. Nawet spoko, krótki i dobry.
A: Nawet w porządku Twili, art taki 6/10 ale pasuje jako zdjęcie profilowe.
S: Njuka Cola, nigdy nie byłem fanem post apo ale podejrzewam że to ma coś wspolnego z falloutem bądź tego typu produkcją. Wygląda fajnie.
U: Ma 100 postów i 200 repek, dobra siła przebicia. Nie znam, ale pewnie pisze mądre rzeczy albo śmieszne rzeczy. Szanuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Było kiedyś takie pismo komputerowe. Nie wiem, czy jeszcze istnieje. Dodatkowo kojarzy mi się z mikrochipami, które są wszędzie.... no w każdym razie z technologią

A: Całkiem ładna Twilight. Podoba mi się styl oraz wykonanie.

S: Ach te czasy, w których się grało w Fallouty i nie były to gry o zbieraniu barachła... chyba już nie wrócą

U: Nie znam, choć widuję tu i ówdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel, przyjemny na moją ulubioną literę...

A: Fajny pucykotoperz :x

S: Ciemność widzę

U: Nie mamy dobrych stosunków, ale jest jak dla mnie całkiem fajny, a to, że ja nie jestem (i pewnie dlatego żem jestem tak nielubiany przez niego) fajny, to tracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...