Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Spoko, taki trochę elficki, czy coś

A: Urocza, drapieżna Luna - uwielbiam! Z drugiej strony wygląda też trochę jak sukkub wabiący swoją ofiarę

S: Stwierdzam brak sygnatury w statystycznie istotnych wartościach

U: Chyba dość rozsądny gość, lubiący sobie też pośmieszkować, z niezłym poczuciem humoru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny nick, łatwo mi zapamiętać bo Chip i Dale 

A: Twillight księżniczka przyjaźni piękna :lunaderp: 

S: Od razu w głowie mam "Make Equestria great again!"

U: Kojarzę z offtopu bardzo. Lubię mimo że nigdy z nim nie rozmawiałem :rainderp: 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chip

 

N: Techologiczny taki. Nie wiedzieć czemu większości kojarzy się z wiewiórką z brygady RR

A: Jeden z ładniejszych avków z Twilight na forum

S: Ta Philomena przypomina mi postaci z plakatów filmowych/propagandowych ewentualnie jest podobna do loga gry papers,please :v

U: Miałem okazję zamienić kilka słów i wydaje się technologicznym freakiem :v

 

 

Zirathel

N: Prosty, dość krótki i przmiący podobnie do imienia Ciri zapisywanego w starszej mowie

A: BatLuna... całkiem to ciekawe muszę przyznać

S: Ni ma/Ukradli

U: Niby miałem okazję trochę pogadać (chyba) ale kojarzę głównie z tej zabawy, więc nic konkretnego nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Sosna napisał:

U: Niby miałem okazję trochę pogadać 

Nigdy nie rozmawialiśmy

 

N: Sosna dobra jest, najlepsze drzewo :rainderp: 

A: Sombra <3 

S: Stopa mocy 

U: Sosna wie, Sosna może, Sosna zawsze ci pomoże... Wait co ja właśnie napisałem  Szanuję, ulubiony mod

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem co sądzić.. "Zirathel" jakoś z niczym mi się nie kojarzy... Ale trzeba dać plus za unikalność nicku

A: Luna :3 Ładny avatar, aprobuję

S: Where is it? :wow:

U: Jakoś nigdy nie miałem okazji z nim pogadać. Może kiedyś się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kiedyś miał inny, teraz ze względów śmieszkowych zmienił se bo haha hihi. 1/10

A: Takie coś mi wyskakuję, ja wpisze "koniec internetu" po angolsku. Samo w sobie nijakie, nie wiem, co to jest, ale nie śmieszy mnie widok tego. 5/10

S: "Żarty" z rush b to chujnia pierwszej wody. 0/10

U: Nick i avek niby coś o dank memach mówi, a użytkownik nic takiego nie postuje. Wrecz po emotkach zachowuje się ja 14-letnia dziewczyna. Jednak z tego, co pamiętam (a pamięć mam słabą) był on dosyć w porządku, choć nigdzie go zbytnio nie widzę. W sumie, sam nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wbrew pozorom nie jest raperem. Spoko, zawsze będzie mi się dobrze kojarzyć. Cassusia słodziusia :rd6:
Avek: Jeden z ładniejszych obecnie na forum. Uszka ^^
Sygnatura: Pug w okularkach. Te psy wyglądają badassowo i bez nich, ale fajne. Nie wiem skąd to, ale chętnie bym się dowiedział.
User: Stara dobra kumpela, robi animacje z dziwnych zwierzaczków których jakoś nigdy nie kojarzyłem. Piłbym z nią kompot, ma sporo postów i jest spoko, chociaż pamiętam że nie lubiłem jej gdy się rejestrowała. 
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, Chip Chip i Dale, pomoc niosą~ Chip Chip Chip i Dale, dniem i nocą~ z tym mi się kojarzy. Chociaż też z czipem komputerowym :rd6: 

A: Teraz na tych okrągłych avatarkach wygląda jeszcze bardziej kawaii :3 Mimo że nie przepadam za Twilight muszę przyznać, że naprawdę śliczny jest ten avatar~

S: Wygląda jak naszywka. Bardzo ładnie wykonana naszywka. Z ruskim napisem Monolit ^^ Nie wiem o co chodzi, ale jest ładne. Śliczne kolorki :3 

U: W smie widać, że lubi informatykę, chociażby przez nick. Za bardzo na forum go nie kojarzę, czasami gdzieś tam oczami go zahaczę, ale mam słabą pamięć do ludzi :c 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kapitan, szanuje się. Również jestem kapitanem. Kapitan Kruczysław Ścierwobrody, miło mi. Perv też jest spoko, kojarzy mi się z jedną osobą z tego forum.
Avatar: Jakaś słodka istotka w słodkim stroju. Słodko rusza uszkami. SŁODYCZ. To chyba ta postać co w sygnaturze, podejrzewam, że to coś z Overwatcha, ale nie jestem pewny. Nie stać mnie na overwatcha, jestem biedakiem. Grałem trochę w Paladins żeby otrzeć łzy ale nie pykło.
Sygnatura: Słodziaki z Overwatcha chyba. Miłość kwitnie dookoła, na na na. Nie wiem do czego służą te piłeczki, ale jeśli moja teoria co do gry jest trafna, to pewnie nimi miota jedno z nich.
User: Nieodłącznie kojarzy mi się jako towarzyszka Uszatki. Lubi pierogi, pizzę i chyba kangury, coś takiego pamiętam. Sporo postów napykała i ma dużo repek. Ogólnie prawilniak, zbiłbym kopytko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...