Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Pomimo że jest długi to mi się podoba nawet,fajny pomysł tak czy inaczej. 10/10 Avatar: Geniaaaalny :3 9,5/10 Sygna: Też bardzo fajna i ciekawa animacja,widać że ktoś się dobrze na tym zna i wykonał dość ciekawą robotę 9/10. User: Już go trochę znam,pomimo że jest ode mnie starszy i to dość sporo to i tak lubię z nim gadać ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fallenleaf - łamacz języka dla pewnego Rodeza :D A: Podirytowana Colgate :D S: uuu coś się grafika z lekka zepsuła XDD U: Tak tak jak parę promili uderzy mu w banię to z niego człowiek iście nie do okiełznania :DD N: Ponitrox132 A: Octavia S: Animacja grającej Octavii :D U: A parę razy cię widziałem w tematach XD N: niezwyciezony1 grunt to pewność w siebie ;) A: Pinkie Pie wychodząca z chyba cukierni :D S: Święta racja :D U: Całkiem pełno ciebie na forum :D I wydajesz mi się spoko gościem być :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Widać od razu że Polak,taki zwykły i prosty zarazem 9/10. Avek: Podoba mi się 8.4/10 Sygna: 6/10 User: Nie znam zbytnio,ale chyba da się z nim pogadać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bellamina trochę jak lekarstwo na kaszel A: Mam takiego samego tylko Pinkie zamiast Pinkmeny tak wiem że to to samo S: Pinkie i Pinkmena ta sygna pokazuje że są one jednością podoba mi się U: Nie gadałem z nią dużo, ale jest spoko to widać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Nick: Mrs.Octavia, ta Octavia? ^^ Sprytne 8/10 Avatar: Dlaczego nie Octavia? Poza tym bardzo ładny. 9/10 Sygnatura: Fluttershy ^^ Trochę dziwne tło ale i tak podoba mi się. 7/10 User: Nie widuję jej dość często, ale wiem, że bardzo ładnie rysuje i wydaje się miła =) 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Kojarzy mi się z postacią z bajki Walta Disneya " Piękna i Bestia " 9/10

A : Bardzo wpadający w oko i widząc go ma się wrażenie 3 D 10/10

S : Super wygląda i pasuje do awataru plus jeszcze ten tekst pod nią 9/10

U : Widzimy się ostatnio sporo razy w off topie i zaczynam dostrzegać podobieństwa w naszych charakterach i upodobaniach 10/10

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gdy go widzę przychodzi mi na myśl "bracia i siostry,łączmy się!" xD A:Celestia jest tą księżniczką,którą lubię najmniej,ale avatar i tak mi się podoba. S:Już nieraz pisałam,że świetna.I ta Luna :x U:Trochę się już znamy i lubię go-czyta fajne książki,lubi anime :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : W sumie nazwa ciekawa , lecz przyznaję się nawet nie wiem czy pochodzi może z jakiegoś Anime 9/10 A : Fajny i wpadający w oko , podobnie jak ten poprzedni 10/10 S : Też fajna , jak już również pisałem nie raz 9/10 U : Znamy się już od dłuższego czasu , mamy bardzo podobne zainteresowania , lubimy prawie te same anime i mlp . Mamy podobny gust do książek i zauważam podobieństwo w charakterach , a po przeczytaniu profilu , to już w szczególności :) 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Bronies i pegasis! Yey! Takie proste, nie trzeba się za bardzo nagłowić, żeby wymyślić...8/10 A To ja, kiedy wstaję z łóżka. ^^ Co ranek tak to wygląda. 10/10 S Fajna animacja 9/10 U Jak napisałeś wcześnie, często widzimy się w offtopie. Może kiedyś uda nam się porozmawiać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...