Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick : Ares Pierwszy

Awatar : Batman od John Aslarona

Sygnaturka : Transfromers + piwo Specjal jasne pełne. Niestety robocika nie jestem wstanie zidentyfikować. Jedyny taki awatar przewija się u użytkownika "805K1" od którego zapewne wziął ową grafikę.

User :Użytkownika nie znam zbyt dobrze dowiedziałem się jedynie że miej więcej od listopada 2010 posiada PS3 i lubię książki fantasty oraz SF.

Na stronie o transformerach Ares używa owej sygmy :P

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Trunk :)

Awatar : Discord i Eris

Sygnaturka : Aktualnie sensownie wytłumaczony brak.

User : Nie znam zbyt dobrze. Laura ma 13 lat i pochodzi z Gdańska, kocha naszego tęczowego kuca. Wiem że dostała min 2 warny w tym 1 od solaris'a. Prowadzi też temat z własnymi artami. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: KorQ ..... Czy to jakieś imię ze startreka? A: Pewnie napisałbym coś o słuchawkach, ale jakimś cudem to jednak ta kocia gęba bardziej zwraca moją uwagę. Nie lubię chińskich bajek. W dzieciństwie Polsat torturował mnie czarodziejką z księżyca. :( S: Kucyki na wojnę? Spoko. Na wojnie konie zawsze były niżej w hierarchii nawet niż mięcho armatnie. U: Jak całej reszty ciebie też nie znam, ale jakoś awatar i sygnatura zapadają w pamięci. To dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Aggar

Awatar : Pusty pergamin

Sygnaturka : Twi - robot

User : Aggara widzę drugi raz. Nie wiem o nim prawie nic, ponieważ nie jest zbyt rozrzutny w słowach. Twierdzi, że nie jest brony, ale w ciągu 5 dni spędził na forum ponad 5 godzin - to chyba o czymś świadczy :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Black hmm jest jakby moją połówką A: Pinkie Pie obsypana słodyczami nice S: Pinkie Pie i jej smutniejsza wersja która z resztą też jest zarąbista chociaż wolę tę która cieszy się z życia U: Nie znam ale mam nadzieje że to się zmieni, w końcu nikt kto lubi Pinkie nie może być zły przykład JA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Pomysłowy, kojarzy mi się z radością O.o 8/10 Avatar: W sumie to nie wiem,ale ładnie wygląda 6,8/10 Sygnatura:Widzę że zna się ta osoba na muzyce,zespół ciekawie gra 10/10 User:Nie znam go jeszcze zbytnio,ale mam nadzieję że to się zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Nie wiem. Echolokacja nie pozwala mi czytać z monitora. Avek : Nie wiem. Echolokacja nie pozwala mi rozróżniać kolorów, ani odcieni. Sygna : Nie wiem. Echolokacja pozwala mi tam dostrzec tylko browara. User : Nie wiem. Echolokacja nie pozwala mi go poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...