Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Ech, Bellamina, który to już raz? :lyra2:

Ale żeby się nie powtarzać:

U Połączenie Rarity, Fluttershy i Pinkie Pie = uroczy, zabawny, słodziak :fluttershy4:

S Pozostanę przy ostatnim osądzie

A Em... to co jest tym razem? Co by nie było zawsze ma dobry gust do avatarów

N - nie będę wysyłał więcej naukowców żeby przeanalizować pochodzenie, bo jak nie zamarzają na Evereście to zjadają ich ludożercy. Powiem tylko że bardzo ładny. W końcu Bella :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Odkąd ją widzę, nie zmieniła go. Avatar: Rarity, całkiem fajnie tutaj wyszła pomimo że fanem jej nie jestem. Sygna: Bardzo ciekawa i mądra zarazem. User: Osobiście pisałem z nią trochę, jak tak widzę to wydaje się miła i można z nią porozmawiać ^^. Ehh, wyprzedzili mnie niestety =P. To opiszę Dj-a w takim razie. Nick: Całkiem fajny, nie jest źle jeszcze. Nawet przyznam że podoba mi się. Avatar: Genialny i nic więcej dodawać nie potrzeba. Sygna: Tak jak wyżej. User: Ma ciekawy profil na YT, ogólnie wydaje się sympatyczny :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Błękitny Szkic (mniej więcej) - lubię nicki, których znaczenia można domyślić się samemu, bez proszenia użytkownika o tłumaczenie "a skąd, a po co, a dlaczego?" :twilight2:

A Rainbow z "My Little Pony is not little any more" :twilight4:

S Ech... miłość. Z naukowego punktu widzenia ogłupia tak jak alkohol

U Zacytuję Poppi: "Nie znam... Raaany czy ja nikogo tu nie znam? ._."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Bellamina = No taka ładna buzia :lyra2:

A Rarity zdaje się mówić: "Spikusiu nie ociągaj się tak z tym bagażem. To tylko najnowsza kolekcja sukni wyszyta diamentami"

S Ładne, mądre, różowe hasło

U Co prawda nie rozmawiałem, nie ocenia się ludzi po okładce, ale jeśli jest wredna to ja jestem pawian. Na bank jest bardzo sympatyczna :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...