Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Bella A: Nowy :wat: , ale fajny S: Znana już od dawna, ale fajna nadal U: Obeznana z forum, często jest w dziale PP, zdobyła kolor i dostała się do SH :lolface: nice xD Ps. Ja też się cieszę z powrotu, długo czasu nie miałem........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panzerschreck

N: Dość tajemniczy i interesujący. A: Lady Gaga bez makijażu? S: Scena z "Gnijącej panny młodej", jeśli się nie mylę. U: Coś kojarzę, ale za bardzo nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Długi, ale zawsze można mówić skrótem. Avatar: Odkąd go poznałem na tym forum, to wiecznie ma ten sam. Sygna: Też niezmienna, ale bardzo dobra animacja i nie mam zastrzeżeń. User: Od czasu do czasu z nim pogadam, w porządku osóbka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótszy niż mój, ale łatwiejszy do zapamiętania i napisania. A: Nowy, ostatnio często zmieniane są awatary...... S: Ciekawa rada, na przyszłość xD :crazytwi: U: Znamy się już ok 2 miesiące i jest to spoko znajomość xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No i znowu Ty Bella :>. Ale okej, przejdźmy do oceny: Nick: Fajny i podoba mi się ^^. Avek: Widzę że już jest nowy, nie jest taki zły ale mogłaś zostać przy starym avku ;P. Sygna: Pinkie i jej złe wcielenie. User: W porządku i warto z nią pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...