Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Spromultis...brzmi jak nazwa jakiegoś leku bądźmy szczerzy :P Avatar: Fajny nawet ale Lord Puszkomort był fajniejszy ^^ Sygna:Cytat z Arystotelesa i autoreklama? Hyhy w sumie cytat nawet sensownie powiązany z Pinkie User: Cóż bądźmy szczerzy umie być takim bucem że Grillo by był dumny ale ogółem jest spoko. Obrazki z Lordem P. który wrzuca miażdżą ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinwide Nick: I don't get it. Ale fajny. 7/10 Avatar: Jak mówił Spromultis. 2/10 Sygnatura: Za pierwszym razem było śmieszne... za drugim też. Cały czas jest. 8/10 User: Rzadko widuję, nie bardzo znam, 6/10 EDIT: Wait, robi się. Nick: Już było. Dalej 8/10. Taki bardzo kucykowy :) Avatar: Przyjemny dla oka. 8/10 Sygnatura: Za Flutterkę byłoby 10/10, za RD masz 4/10 User: Za dużo z nim nie gadałem, ale zdaje się fajny. 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznasz xD Nick : Fajny kojarzy mi się z Koala, ale jest spoko . 9/10 Awatar : Tutaj napiszę, że jak dla mnie jeden z ładniejszych . 8/10 Sygnatura : A gdzie tam jestem ja ?! Bardzo zacna 7/10 ( Dał bym 8 jak bym tam był Wojownikiem 8 poziomu ) :D User : Widuję i kojarzę z rockiem progresywnym . Spoko koleś 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker. Pierwsze skojarzenie? Odkurzacz i gitara Telecaster na której ktoś napierdziela slidem (nie pytaj) 7/10 Av: Nie irytuje, nie bije w oczy ogólnie całkiem ładny 7/10 Sygnatura: Trochę pustawa by nie rzec nudna ale za Rainbow masz 7/10 User: Spoko gość którego życiowym celem jest rozmiesienie pentagonu. Btw lepiej rusz się z wyznaczaniem daty ataku bo chcą mi zwiększyć składki na ubezpieczenie na baterie rakiet miedzykontynentalnych z głowicani nuklearnymi (uran :yay: ) 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Suchy :) Nick - Suchy2601, skojarzenia nie mam . Pewnie ksywa z przypadkowymi liczbami, no pseudonimu nie ma co oceniać . Awatar - Fajny, stare dobre bicykle . To zdjęcie będzie mi się tylko z nim kojarzyć jak gdzieś je zobaczę :) 9/10 Sygnaturka - Brak obrazka, ale to nie jest ważne. Ciekawa wersja 2.3, fajnie napisane . 7/10 Użytkownik - Spoko koleś, często widuję . No i ogólnie daję 9/10 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker- Bardzo miła, rozmowna osoba, z którą lubię spamować i tworzyć textwalle ;] 8/10 Avatar: Słuchawki i technika grafiki bardzo dobrze się ze sobą komponują i są ładnie zrobione 8/10 Sygna: Moja idolka...10/10 User: Bardzo miła osoba, bardzo lubię 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie zależnie ile się gapie na ten nick nie moge go zrozumieć......... nie wiem skąd pochodzi i co ma znaczyć 4/10 A: Dalej go nie zmienił mimo moich narzekań na metodę jego wykonania :P 2/10 S: Cały czas fajna choć mogła by być trochę lepiej wykonana 6/10 User: Wydaje się w porządku. Piesze z sensem i jeszcze nie narobił nic złego :P 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Major Japończyk? Tak to niebardzo pasuje 5/10 Av:Fajny jest ale poprzedni był lepszy 6/10 Sygna:Czołg(Warmen sie ucieszy)I jakieś pare zdań których nie czytałem :> ale ogółem fajna 8/10 User: Nie bardzo go znam ale ostatnio często bywa na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major Kusanagi

Nick: major- chyba go też interesują militaria; (Motoko) Kusanagi - Japonia i anime, jak będę chciał go wkurzyć napiszę o anime ,,chińskie bajeczki"; choć prywatnie też kilka z nich oglądam; nick kojarzę z myanimelist

Sygnatura: jakaś bitwa, amerykański czołg, chyba MP5, fajna

Avatar: Spas-12

User: dobry user, bardzo aktywny

Najpierw oceniłem sygne a później avatar. Call me Master of Evil!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Fajny, Major standardowo i dodane Kusanagi, wydaję mi się, że z jakiegoś Anime/Mangi . Awatar : Niezły, Applejack jest fajną postacią a jeszcze w kamizelce i z bronią typu SPAS ^^ 8/10 Sygnaturka : Fajna, napiszę, że aż rzuca się w oczy 8/10 Użytkownik : Bardzo fajny, miło z nim pospamować w Grach i Zabawach :) 9/10 PS : 10/10 zarezerwowane dla kumpli i do podlizywania się Aminom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker. No cóż... oryginalne 8/10 Ava: Emmm zapomniałem kto to :P 6/10 Sygna: Twierdz że z testu wyszło mu że jest RD i Pinkie i troszkę Rarity, w dodatku twierdz że gdy słucha Sabatonu to jest patriotą, a to wszystko jest umiejscowione nad 20% Cooler...bardzo owocowa mieszanka. User: Miły, lubi dobry Dubstep i jest fajny, bardzo fajny ^^ 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Pawlex wzruszyłem się, zostaniesz moim Przyjacielem !! ?? emmm.. Imka . :) Nick : Imka no ja nie wiem czemu twój nick kojarzy mi się z rodzynka . :P Awatar : Twilight z Metal Gear Solid, gdyby zdjęcie było większe albo była sama postać to bym dał więcej . 8/10 Sygnaturka : heh.. Fajnie to wyszło, ale skromnie xD 8/10 Użytkownik : Wydaję się byś spoko, jak mnie czymś szalonym zaskoczy to będzie Oficjalnie 20 % Cooler :D 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiej007 Nick: wiej? Dość nietypowe, rzadko czasownik w trybie rozkazującym ma funkcję nicka. A 007 to nawiązanie do J.Bonda, całkiem dobrze, choć nie jakoś oryginalnie. Av: Niezły, podejrzewam, że sam robił w edytorze z Devianarta. Sygna: Błyskotliwy cytat User: bliżej nie poznałem, ale z tego co się zorientowałem, w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...