Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Pawlex - prawdopodobnie od imienia, cóż mogę dodać Avatar: Kojarzy się ze Stalkerem Sygna: No, widzę, że fan Residenta :P User: Wydaje się być w porządku, tylko te żarty o ślimakach... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Bez imienny kot to bardzo dobry pseudonim, a wiecie czego ? W tej kwestii musimy mu pogratulować, ponieważ nikt nie wie jak ma na imię, chyba, że zajrzy do jego profilu . :) Awatar : Jak już pisałem.. Bardzo mi się podoba 10/10 Sygnaturka : Fus Ro Da jest o wiele gorsze od Fus Ro YAY ! Tytuł : Tak, zgadzam się w 100 % Jesteś prorokiem xD Użytkownik : Bardzo fajny 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Argo, gdzieś już taki nick słyszałem :rainderp: Fajny fajny. Avek: Portal, wersja kucykowa. Ciekawe :D plusik :F Sygna: Przerobione scenki z "Władca pierścionka" :D User: Zarejestrowany wczoraj(4.08.2012), widzę go po raz pierwszy. I witam go serdecznie :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KorQ...no po prostu KorQ Ava: Dwie flutterki w pozycji....albo nie, nie ważne Sygna: Dajesz muzę na full bass, słuchasz wymienionych tytułów i zap*****asz jak ta vinyl :P User: Nie za często widuję, ale skoro daje muzę na full bass to musi być spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z uciekaniem :D 8/10 Avatar: Taki mhroczny i zarazem bardzo łądny 9/10 Sygna: Coś czai się za rozerwaną pustką/czarnymi liśćmi. Soon. 7/10 User: Świerzy jestem, widziałem tylko przelotnie :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny :D Kojarzy mi się z Solarisem niezwyciężonym. 9/10 A: Nie przepadam za Pinkie.........5/10 S: Bez napisu było by lepsze. Przecież nie trzeba się wstydzić oglądanie MLP na tym forum.... 5/10 U: Jeszcze nie znam N: Brzmi tak kosmiczno-bajkowo-obcoweo.....(a może jak nazwa jakieś stacji kosmicznej??) czy jakoś tak ale może być 8/10 A: Derpy ninja.... zupełnie to do niej nie pasuje, nie pasuje.... 2/10 S: Zgrabna i dobrze wykonana 7/10 U: ciągle zbieram dane na jego temat..... ocena w toku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...