Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Ja się tego podejmę! Nick: Spromultis. Jak mnie pamięć nie myli to był to jakiś gatunek zwierząt (?) w książce Av: Rysowana Pinkie która zawsze wywołuje banana na gębie Sygnatura: Pinkie, całkiem mądry cytat Arystotelesa i informacja dla 'klientów' odnośnie avatarów (no tu mogę już ocenić - 7/10) User: Mógłbym napisać tu co na prawdę myślę ale nie będę po swoim jeździł - Inteligenty gość ze sporym talentem i ciekawymi poglądami. Potrafi napisać całkiem ciekawe rzeczy. No i słucha 'Metharru' 4/10 (że wad nie wymieniłem nie oznacza że nie istnieją)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Trochę nie rozumiem nicków tego typu, coś+kilka cyfer. Ale jakimś cudem ten wygląda dobrze. 7/10 Avatar: Nie wiem, cóż to jest, choć chyba powinienem. Ale niech będzie 6/10 Sygnatura: Ma swój urok :3 Choć trochę żal mi mojego Queen's Hat. 8,7/10 User: 9,5/10, co tu dużo mówić, lubię go^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Keola...nie, dla mnie zawszę będziesz koalą :P Avatar: Panna derpy w "armorze". Wojenka? Sygna: Taaa....chyba wojenka User: Lubię koalę, nie zrobił nic, za co bym go nie lubił, więc czyste 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ten post nie jest spóźniony. Dwa Trzy powyższe nie zasługują na reakcję, trzeba dźwignąć temat z ponurych den świata, wpakować go do railguna i wysłać w dalekie niebiosa, nie ma miejsca na cackanie się i głaskanie po główkach.

Keola:

Nick: Krótkie, i z miejsca wiadomo o kogo chodzi. A w delfinach jest co lubić.

Awatar: O ile się nie mylę to Derpy od Equestria-Prevails, bez jakichś specjalnych dobajerzeń i plejt armołra na 097070 level z 9219352935780234750 do Staminy i 243086892364280375690 rejtinga, ale wygląda świetnie i jest epickie. 9/10.

Sygnatura: Obrazek wydłubany z tego samego złoża, więc nadal świetny. Po prostu jak to widzę, to od razu chce mi się pisać :pinkiehappy: 8,5/10.

Keola: Z tego co wiem trochę zbyt hojnie repę rozdaje, ale repa na tym forum i tak nie ma sensu ni znaczenia. Był w stanie tymczasowo stać się pegasis i nie jest kretynem, a to świetna kombinacja, 7/10.

Ahhh...Spromultis...zawsze jesteś taki sam. Po co tak się rozpisywać, skoro można coś opisać jednym słowem?

Rozumiem, czasem warto się rozpisać, jeżeli chce się coś komuś wyjaśnić, ale mi np. nie chciałoby się czytać każdego postu, z którego każdy jeden ma 5-9 linijek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuję bezpośrednio, bo przez telefon za długo to trwa. Spromultis - dokładnie, repa na tym forum dużo nie znaczy. Ot, taka zielona liczba pod awatarem. Rozdaję może trochę zbyt hojnie, ale później mam zamiar zrewidować, poza tym jest ogrom osób które dają jeszcze więcej za rzeczy tak bezsensowne jak masło czy pączki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keola Nick: od imienia delfina (wiem dokładnie o jakiego chodzi ale wydaje mi się że nie ma sensu pisać) 8/10 za pomysł Av: Derpy która przypomina mi av Avanidiusa 8/10 Napisał bym coś jeszcze ale Spro wyczerpał temat... Sygnatura: Od pewnego czasu niezmiennie - art + coś z tekstów Watersa User: Spoko gość z którym można pogadać na każdy temat jak tu nie dać 9/10?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem czy on wysechł czy klimat ma suchy. Chyba, że ten numer ma znaczyć datę. Czyli że klimat będzie suchy w 2601r. Nie rozumiem.... 3/10 Avek: Gość na bicyklu chyba na jakimś moście... ale ogóle rzecz biorąc fajne zdjęcie :) 6/10 Sygnatyra: Brak obrazka co na forach jest dosyć rzadkie. To chyba zapowiedź przyszłej sygnatury... Dalszej części nie bardzo rozumiem. 4/10 User: Jak najbardziej spoko. Jak już pisze to pisze raczej sensowne rzeczy. 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Major...lubię wojsko, dlatego otrzymasz ode mnie zasłużoną nagrodę... 7/10 Avek: SPAS-12? Jeżeli tak, to wiesz, co dobre ;] 10/10 Sygnatura: Bardzo lubię te klimaty (Battlefield, CoD itd.) dlatego zasługujesz ode mnie na 9/10 User: Spoko koleś, bardzo fajnie się rozmawia i wkurza nawzajem ;] 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciągle mi się kojarzy z przyjacielem/mentorem kota Filemona. Nie wiem czy dobrze dedukuje :P 4/10 Avek: Pomysł na obrazek bardzo fajny, wręcz świetny ale wykonanie lub raczej metoda zastosowana jest beznadzieja. 4/10 Syga: Raibow wygląda świetnie z takim uśmiechem :) 7/10 User: Spoko, dużo pisze :D i raczej z sensem. 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z Wektorami i Optimusem Primem :rainderp: Av: Tu chyba nie ma co komentować - Brat Twi 5/10 (poprzedni był ładniejszy...) Sygnatura: Całkiem mądry cytat(?) 7/10 User: Z masą pomysłów na wątki o broni/wojnie. Ogólnie jeden z fajnejszych na forum 10/10 (mógłbym się tu rozpisać, ale obaj dobrze wiemy za co ta dycha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Czytając jego nick chce mi się pić 7/10 Av: Gość na starym rowerze. Trochę mały avatar 6/10 Sygnatura: Próbowałem wymówić ten skrót ale sobie prawie język połamałem 7/10 User: Dobrze się z nim rozmawia, nikogo nie obraża, dba o język 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga poboczna, dla mnie oceną wyjściową jest 7/10, na powyżej już musi być coś na spory +

Nick: Jak już mówiłem, nick z małej litery = złooo. Ale ten jest nawet fajny. 6/10

Avatar: OC masz fajnego. Tylko dlaczego alicorn? Za alicorna obniżam do 5/10

Sygnatura: Nie rozumiem. 3/10

User: Mocno mnie zaskoczyłeś, bo jesteś naprawdę fajnym userem. Bardzo aktywny i dba o język. 8,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Keola Avatar - Derpy w zbroi i klimatach fnatasy cudnie wygląda. Sygna : No, a tu już wogóle nie do porównania z poprzednią. Gdyby jeszcze tak wywalić tą Trixie, to byłoby git ale i tak jest spoko. Sory ale jakoś niemogę polubić tej postaci.. User - Szanowany, całkiem spoko, :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ares Prime, dobry nick, związany z grecką mitologią i gdybym stosował oceny, to za Prime byś dostał dyche Awatar: God of War = dobry avatar Sygnatura: transformery, chyba widziałem taką sygne na fandomie transformerów; mi się nawet podoba User: w porządku koleś, również fan Celestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak porzucić ten temat i zrobić drugi, z bardziej klarownymi i konkretnymi zasadami?

Nick: Nie lubię wojska. Nie lubię stopni wojskowych. Nie lubię Japonii. I nie lubię japońskich wojskowych. Ale mimo wszystko wygląda jak trzeba, 4,5/10

Avatar: uwielbiam ten wściekle zielony kolor, choć trochę kłuje w oczy. Obrazek nawet dobry, choć widziałem lepsze. 7/10

Sygnatura: Moim zdaniem na kucykowym forum powinno się mieć kucykową sygnaturę, ale jak kto woli. Mnie się jednak nie podoba. 4/10

User: Udziela się w tych samych tematach co ja, miałem więc okazję pozna go trochę. Nie podobają mi się jego poglądy, ni muzyka, której słucha, ale niewątpliwie jest ciekawą personą, utrzymuje kulturę języka i jest jak najbardziej w porządku. 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...