Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick : Promultis - Wielebny :) Nicku nie będę oceniać xD Awatar - Bardzo zacny, ładny :D 10/10 Sygnaturka - Skromna dość, ale fajna skoczna Pinkie. No niestety moja ocena na to 5/10 User : Spoko koleś, bardzo dobrze rysuję, dobry gust muzyczny i jest Mrocznym Lordem . \m/ Ave dla ciebie ! 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nazywa się oceń użytkownika ale, o ironio, nikt tu nigdy nikogo nie ocenia. Wszyscy tylko wymieniają co kto ma w sygnie i avie, bo najwyraźniej cała reszta forum jest upośledzona i nie potrafi stwierdzić, co user powyżej ma w sygnie i avie.

Problem jest taki, że oceniając słabo robimy przykrość. A ja, z moją Flutterkową duszą nie chcę robić nikomu przykrości :3 Gdybym ocenił jednego usera, a drugiego już nie, żeby mu przykrości nie robić, choć go nie lubię, to miałbym wyrzuty sumienia.

Ale można nawet spróbować się stosować. Zobaczę, jak wyjdzie.

UWAGA! Moja pierwsza ocena :3

Nick: Wskazuje jednoznacznie na pegaza. Nie jest oryginalny, ale dobry i trzyma się kanonu. 8/10

Avatar: Cóż, robota Spromultisa, więc nie może być źle. Choć widziałem lepsze. 8,5/10

Sygnatura: Żebym to ja jeszcze lubił RD... 5/10

User: Szczerze mówiąc mało znam, ale wydaje się fajny. 7,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do starego układu? Nieee...

Nick: Nienawidzę nicków pisanych z małej litery. Tu więc 2/10

Avatar: Fajny, podoba mi się, choć ogólnie nie mój styl. 7/10

Sygnatura: Za dużo tu nie ma... i bardzo dobrze :) Natłok informacji w niektórych jest straszliwy. 8/10

User: Nie znam. Zupełnie nie znam. Nie wchodzę na dział RD r oczywistych względów :rainderp: , więc powstrzymam się od oceny.

Nick: Nie wiem skąd się wziął i co oznacza.

Proponuję poczyta moją notkę o mnie na moim profilu, po to ją pisałem, żeby wszystko było jasne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...