Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Vector_Prime Nick: Kojarzy mi się z transformerami (przez Opitumusa Prime'a?), ale ogólnie jest fajny, lubię wygląd słówka Vector. Avatar: Shining Armor używajacy magii, moim skromnym zdaniem nic specjalnego, ale user jest niedługo więc na pewno znajdzie jakiś wypasiony (Jak mój, klękajcie narody :ming: ) Sygnatura: Taka prawda, mały paradoks. User: Jeszcze dobrze go nie znam, ale staramy się wspólnie stworzyć okładkę :rdwild:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spromultisie, wróć, w Tobie nadzieja...

No to OCENIAM, jak na temat "Oceń poprzedniego użytkownika" przystało.

Przypominam, dla mnie oceną wyjściową jest 7/10

Nick: BezimiennyKot1.. nie rozumiałem i nadal nie rozumiem. Z jednej strony łatwo Cię zapamiętać, a z drugiej trochę dziwnie to wygląda... 5/10

Avatar: Spromultis + Fluttershy + Skyrim = EPICKIE!!! 9,5/10

Sygnatura: Skromna, treściwa. 7/10

User: Zbytnio go nie znam, ale jest bardzo miły :hug3:, a jego wypowiedzi są na poziomie, nie kaleczy języka itp. 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hmm... klasyczny nick internetowy, tylko czemu ta 1? Avatar: Zachwycona Pinkie, fajnie to wygląda, przed nią pewnie leży ciasto lub przyjaciółka (stoi, nie leży :rainderp: ) Sygnatura: Napis na styl memów, może troszkę poprawisz? User: Widuje czasami, ale nie znam za dobrze. Forumowy leniuch śmierci, czyli pewnie się leni aż do rozkładu xD Mam nadzieję, że w porządku : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ymm nick kojarzy mi się z Arielem czyli tym proszkiem do prania i syrenką Ariel :rainderpy: (bez obrazy :octcry: ) Avatar: Ładnie wykonany avatar Luny. Moją uwagę najbardziej przykuwają oczy. Coś niesamowitego. Sygna: Uśmiechająca się Luna a w tle gwiazdy i oczywiście księżyc. No i nick posiadacza. Też ładnie. User: Po postach widać że BARDZO aktywny. Myślę że jest spoko gościem. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: FOXX7896, tak bardzo dużo cyferek :octcry: Ava: Strzelam że to twój OC...zrobiony z pikseli. Sygna: To znowu twój OC z pikseli, mrugający, i patrzący się w laptopa :soawesome: User: Często widuję go w rozmówkach. Jest w porządku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...