Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Dość charakterystyczny i powtórzę to kolejny raz, brzmi jakoś dziwnie latynosko dla mnie. Tak czy inaczej, plus za to, że nie jest "Reinboudaszem123" i łatwo go skojarzyć.

Awatar: Niezmienny od  dłuższego czasu. Miałem kiedyś taki sam, tylko kolorowy i chyba tamta wersja bardziej mi się podoba. Ale i tak plus za best poni.

Sygna: Znów Rara, całkiem pomysłowo wycięte, do tego nawet ładna kreska. Lubię duże grafiki w sygnaturach.

User: Jeśli jest taka, jak wskazuje tytuł, to raczej nie mam chęci bliższego poznania. :spike: 

W profilu napisała, że ma taką osobowość jak ja, ciężko byłoby mi wytrzymać z drugim mną. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick- Dość oryginalny jak na dzisiejsze standardy, mnie osobiście kojarzy się z westernem gdzie praktycznie każdy szalał za złotem :P

Avatar- Nightmare Rarity... taaa, jest ona postacią dosyć ciekawą choć ja tam bardziej wole Lil' Miss Rarity (pierwsza waifu :3), jak i również zauważyłem nie zmieniłeś tego avka od dłuższego czasu.

Sygnaturka- ciężko jest mi się wysłowić coś na ten temat, niemogę sobie do niczego porównać :ppshrug:

Użytkownik- Z twego profilu wnioskuje że kiedyś (lub nawet i teraz) lubiłeś Rare, był to mój pierwszy kucyk jakiego wogółe zobaczyłem więc, no pewne uczucia ciągle są :P. Ale wydajesz się być osobą którą chciał bym poznać lub poprostu pogadać :D

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pierwszy człon tego nicka wygląda jakby był napisany machnięciem ręki po klawiaturze - czyżby duch chaosu? 

A: Rarity jak z listu gończego albo cóś.... w sumie całkiem ładny avek ;) 

S: najwyraźniej policja namierzyła już tego gościa w spojlerze co ogląda skarpety

U: nie znam i zupełnie nie kojarzę.... a może to podmieniec?  :changeling: nieeee, wydaje się być w porządku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Prlixtilicious napisał:

S- Glory to Arstotzka!

Ta grafika nie jest z Papers Please (z resztą pierwsze słyszę o tej gierce, poczytałem o niej trochę po poście od @Seluna) to jest Filomina - feniks Celestii :madtwilight:

 

N: chaos w drugiej części ustępuje. Czyli w sumie wyszedł nick w stylu kucykowego yin yang.

A: fajna ta apaszka....

S: jakbym słyszał syrenę policyjną

U: uczestniczy w wirtualnych ponymeetach, w tych w realu pewnie też... poza tym czasami jest szybki jak reakcja Rarity na błoto na sukience ;)

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie mam pomysłu na komentarz. Bip, bip.

A: Z jednej strony uwielbiam ten design, a z drugiej coś mi w nim zgrzyta. Brak przyzwyczajenia?

S: Dopiero teraz zauważyłam tę dziwnie leżącą tylną część grzywy. Heh.

U. Jaki BiP jest, każdy widzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię liski ^^ Prosty i fajny. W sumie podobny do mojego z tą różnicą, że ja mam inne zwierzę. 

A: Nie jestem fanką tych country ballów czy jak to tam nazwać. I pewnie dlatego mi osobiście avek się nie podoba. Ale co tam kto woli. 

S: Podobnie jak wyżej, ale z jedną różnicą: rysunek jest ładniejszy i to o wiele ^^ 

U: Odkąd pamiętam ma w avkach i sygnach te krajowe kulki. Musi więc być ich fanką albo coś, heh. Poza tym ma tajemniczy opis, którego nie rozumiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hidosia, brzmi jak Hideo (Kojima), tylko że bardziej żeńsko i zdrobnione <3 jak coś co brzmi jak Hideo może być złe~?

A: Tekst na avatarze. Średnio mi się ten pomysł podoba, szczególnie że napis też jest niezbyt ambitny. Nawet nie ma kreski w thats :c Ale kolorystyka przynajmniej ładna ^^

S: Znów tekst, który dotyczy nie wiadomo czego. Chyba, że ja nie jestem zbyt inteligentna by się domyślić ;_; efekty, kolorystyka nawet spoko. Ale fajnie by było dowiedzieć sięczegoś więcej o tym.

U: Yyyy.... ma ponad 1000 postów, a ja ją pierwszy raz widzę, no spoko :rainderp: Ciężko cokolwiek mi powiedzieć, bo na profilu prawie nic nie ma, a no...widzę ją pierwszy raz. Lubi napisy, literki i nie wiem ile ma lat :c 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przez to "Kapitan" często myślę że to mężczyzna ale podoba mi się :v

A:Ooooo, super. Kojarzy mi się z Genjim. A może to jest Genji... :lunaderp: 

S: Co to za romanse tu. Władca kulek i Genji

U: Nie znam ale kojarzę, ma ładny avatar więc lubię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z zirael, może i jest to nick stworzony z tej nazwy ^^ Ciekawie wygląda, ma w sobie ładne literki i nie jest długi. Ale nie wiem jakby to fajnie zdrobnić.

A: Luna <3 Jedna z moich ulubionych klaczek. Kolorystyka awatara jest cudowna, pasująca bardzo do postaci ^^ Nasza księżnicza daje nam ładny look, chociaż ona stoi...siedzi...cokolwiek robi to wygląda trochę jak gołąb :rainderp: W sensie tak stoi, nie wiem jak jej ciało dalej by się rysowało.

S: Pustka. Jak w mojej głowie :octcry: 

U: Młody człowieczek, czasami go widzę tu i ówdzie, ale nie zapamiętuje że to on więc w sumie za bardzo nie wiem co o nim napisać. Ale w profilu widziałam, że z Opolskiego pochodzi, jak ja :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu PervKapitan napisał:

Ale w profilu widziałam, że z Opolskiego pochodzi, jak ja :3 

Tak patrze na profil i widzę Opole

To jakieś 50 kilometrów ode mnie :P

 

 

A: PervKapitan. hem hem hem, z niczym konkretnym mi się nie kojarzy

A: Te uszy takie słodkie :lunaderp: 

S: Genji bawi się kulka Zenyatty :spitfire2: 

U: Kojarzę, nie miałem okazji pisać ale szanuję te uszy na avatarze <3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmmm, z niczym konkretnym mi się to niestety nie kojarzy :ppshrug: ale jak na dzisiejsze standardy to nick naprawde oryginalny :D

A: Rarcia nie patrzy to mogę napisać :P Baaaardzo ładna Luna :pinkieawesome:

S: No ten tego, yyy... no xd

U: Fangay Overwatcha :P (w tym pozytywnym znaczeniu, gdybym nie miał kalkulatora zamiast kompa, to też bym grał, 15 fps :spike:)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

U: Chyba nie pisaliśmy jeszcze razem :rarity5: 

Napewno panie BiP? :P

 

N: Gdyby nie opis pod nazwą, to nie domyślił bym się, choć muszę przyznać że bardzo pomysłowe :D

A: Ta animacja jest bardzo przyjemna dla oka, strasznie przyjemnie się na to patrzy.

S: Lubie "Children of the Night", dlatego również podoba mi się ta sygnaturka :P, tylko boli mnie w niej jedna rzecz, a mianowicie miejscami nienaturalnie leżąca grzywa. (swoją drogą to grzywy większości księżniczek przypominają mi szalik Protoman'a :V)

U: Bardzo sympatyczny, polecam tego użytkownika :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest spoko, lecz niezbyt podoba mi się to, że ostatnia literka jest duża :c ale brzmienie tego nicku jest fajne. 

A: Podoba mi się kolorystyka tego avatara. Taka śnieżna :3 W sumie im dłużej na to patrzę to można w tym chłopaku zobaczyć humanizację Sansa :rainderp: ale zapewne to jakaś postać z anime, bo widziałam na tle że ma chyba go ^^

S: Tak samo, cudowna kolorystyka, podobnie jak wcześniej. Bardzo ładnie narysowany i pocieniowany art, dość spory ten obrazek, ale nie jest źle. Wolę bardziej wąskie, lecz sama teraz mam dość szeroką sygnę. A ten chłoptaś to też ten sam chyba. Niezłą masz fazę, skoro masz go wszędzie? (powiedziała, mając też tę samą postać wszędzie :v ) Ale nie wiem kim jest pan przed nim, oprócz tego że ma bluzę z 9 i się na siebie gapią. Może ojciec, brat, chłopak, kochanek, przyjaciel? A może wróg, rywal? Bo kobieta to raczej nie jest patrząc na anatomię

U: Wydaje mi się, że chyba widzialam jej posty, ale jak z kiś nie gadam jako tako to często mi się osoby mylą :C więc nie wiem co mogę powiedzieć. Ale raczej nie widziałam by shitstormowała czy wyzywała, więc chyba spoko, nie? :3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny, podoba mi się (sam kiedyś używałem dużej litery na końcu :3)

A:No.... niestety nie mam zabardzo co powiedzieć, mogę powiedzieć że jest całkiem spoko :D

S: Bardzo mi przypomina tę przerywniki po zabójstwie a AC1, więc podoba mi się ^^

U: wydaję się bardzo miłą i towarzyską personą. Czy bym chciał pogadać? Hm czemu nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Trochę skomplikowany.

A: Ziomek z bekową głową

S: Jezu jak to daje po oczach

U: Znam tą osobę tylko z tego, że jest opiekunem działu. Jest spoko, ale jakoś super tej osoby nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kiedyś BRONIESiPEGASIS dziś zaś tylko BiP 

A: Jeden z najładniejszych kucykowych gifów jakie widziałam, wygląda uroczo 

S: [później ocenię, bo wersja mobilna jednak o ile dobrze pamiętam jest tam Luna ]

U: Był o krok od stracenia wszystkich 10k postów, jednak uratowano go. Często widuje ale nigdy nie rozmawialiśmy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

A: Troszku rozmazany, średnio przypadł mi do gustu

N: Cassidy - Bardzo ładnie

S: 6/10

U: Jest jednym z najfajniejszych userów na forume, bardzo ją lubię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki Ziemowit. Zwyczajne.

A: Kaczga, gdzie gołomp się pytam?

S: Spoiler a w nim koteł który wyszedł z maca, oraz 10. punktowy poradnik jak pocieszyć smutną osobę. Pomocne.

U: OEZU TEN GOŁOMP RU... Znaczy się... Przyjemny użytkownik, można z nim pośmieszkować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmienny od jak zawsze :)

A: --- I I ---

S: Też się nie zmienił ale i nadal zajebisty :P

U: 2/10 nie polecam, słaby gracz.. Miałem na myśli, fajny kolega i miłośnik filozofowania o życiu jako o tanim żarcie, miłośnik użalania się nad swoim życiem i wgl (tak jak ja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...