Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Chip Chip Chip Chip i Dale! A może wilk Chip z Cookie Crisp? Takie zwyczajne, ciekawe imię.

A: Bardzo wyrazisty. Wyróżnia się z tłumu. Mam wrażenie przez niego, że ciągle jesteś zły, wkurzony na coś albo na kogoś xD

S: Bardzo fajny lew z MGM w wersji kucykowej jako AJ.

U: W sumie to kojarzę go z paru tematów, ale nie konkretnie. Raczej spoko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Pies = Pieseł, Gryf - Gryfeł i tak dalej, jest ok

A : Nie wiem kto to, ale jego spojrzenie jest strasze

S : Za dużo do czytania, wolę jak w sygnaturkach jest jednak grafika...

U : Znam z offtopu, lubi sobie słuchać soundtracków z Naruto, ogólnie wydaje się być na +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Mimo iż ma w nazwie planetę, to nie kojarzy mi się z nią, a raczej jakąś postacią z anime. Bo takie imię pasuje do postaci - Mercury. Rory zaś mi się kojarzy z "Roar", rykiem np. jakieggoś smoczka :D

A: Postać z anime? Nie znam tego anime, ale kojarzy się z pokojówką i z kotkiem.

S: Kojarzy mi się z jeżdżeniem na (nie w :D) aucie wojskowym na pustyni. Fajnie współgra z avkiem.

U: Bardzo fajna osoba, z którą miałem okazję pograć w Offtopie i m.in. pogadać tam o paru rzeczach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ja bym dał Gryfełeł jak juz bo Gryfeł to za mało gimbusiarskie :kappa: (A tak serio to nie wiem co sądzić)

A: Jakiś typek który kojarzy mi się z Johnym Rambo czy innym koksem

S: jakaś dziwna filozoficzna sentencja którą każdy wstawia w sygnaturke by uchodzić za genialnego humanistę lub filozofa :kappa:.  A tak na serio za długie i nie chcę mi się czytać bo w eng.

U: Fajny ziomek. nie pisałem z nim [jeszcze] na priv, ale często udziela się w tematach, a to chyba dobrze

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dabrowski Gryfeł dałem, bo... to dość dziwne, bo nie przepadam za Piesełami czy Kotełami, a dodałem "eł" do swojego nicka :D

 

N: Kojarzy się pozytywnie dla każdego chyba Polaka :) Na plus.

A: Francisco Franko? Dyktator? Hmmm nie wiem :D Nie znam się na historii za bardzo :>

S: Sentencja Stalina... trochę ma sens do dzisiejszej polityki Polski :>

U: Widzę pierwszy raz, bo nie opuszczam raczej działu z grami i zabawami, chyba, że do działu z braniem darmowych kluczy :kappa: (o wow, jest tu emotka Kappy :O)

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość ciekawy i mało tu spotykany, raczej mało spotykam tu fanów gryfów.

A: Nie wiem z czego to jest screen, ale ujdzie, choć zdecydowanie nie moje klimaty.

S: Tutaj podobnie jak z awatarem, jest ok, ale też nie mój gust.

U: Chyba się jeszcze nie poznaliśmy :lunathink: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty nick, który jest akronimem. Chociaż nie określa samej osoby :D

A: Nie podobała mi się bajka Lis i Pies ;) Początek był fajny, ale potem już trochę głupio.

S: Jak powyżej :D A cała ta scena była śmieszna, jeszcze ją pamiętam. Co zrobił przed tym kawałkiem ;>

U: A ja Ciebie kojarzę, a przynajmniej po nicku, nie pamiętam kim jesteś, bo bardziej kojarzę avatary niż nicki :DDDD

 

PS Lubię gryfy i nie tylko je. Bo właściwie darzę sympatią prawie każde stworzenie fantastyczne :D A screen z Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots :> Zaś sygnaturka z Metal Gear Solid: Peace Walker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Nie przepadam z Gryfami, ale lubię krótkie nicki.

A : Nie wiem do końca co to , ale ładnie wtapia się w ciemne tło forum~ 

S : Ładna czaszka.

U : Chyba się jeszcze nie znamy, ale widuję często w offtopie.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedyne co wychodzi po wygooglowaniu to jakiś raper. Nick wychowany na ulicy

A: Ah Ayano jak tu nie kochać tej postaci i tego avka 

S: Widzę, że uwielbiasz kagerou project. Jedna z moich ulubionych historii. Zastanawia mnie tylko, czy widziałaś tylko anime, czy manga, piosenki i LN też wchodzą w grę

U: W sumie wiele do powiedzenia nie mam, ale kojarzę z różnych tematów i wydaję się być w porządku. Pozdrawiam :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A : Kojarzy mi się z tą fanowską piosenką gypsy bard, ahh 

A : Ładna postać, nie wiem z czego, ale podoba mi się, no i avatar w png uwu 

S : Dlaczego napis na dole niszczy cały gif , ahh 

U : Nie miałam okazji poznać, ale lubi KagePro tak jak ja, wydaje się ok, również pozdrawiam~

11 minut temu Gypsy napisał:

Zastanawia mnie tylko, czy widziałaś tylko anime, czy manga, piosenki i LN też wchodzą w grę

To znaczy... Niektóre piosenki trzeba odwiedzić żeby wiedzieć do końca o co chodzi w z niektórymi wątkami. Na przykład ciągle powtarzającym się dniem Hibiyi, a mangę też czytałam~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem z czym jest związany o ile jest, ale brzmi całkiem ładnie :P

A: Gif z nieokreśloną postacią (przynajmniej ja nie wiem o co kaman)

S: Anime na tle flagi Japonii OMG, nienawidze dzisiejszej Japonii ale bez urazy. Za to bardzo lubię Imperial Japan WW2, wręcz kocham :lyra2:

U: Kojarze głównie z offtopu i tego oto tematu :P. Nie miałem jeszcze okazji pisać na priv

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, kojarzy mi się z pewną rzeszowską ulicą ;)

A: nie jestem historykiem i za ch****e nie wiek kogo przedstawia

S: cytat stalina spoko, ale jego słowa po tym jak zemścił się na trockim brzmią groźniej, 

U: wydaje mi się że posiada pewne wykształcenie w dziedzinie historii, lub bardzo mocno się tą dziedziną nauki interesuje.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Chipsyy <3 

A: Twilight w Okularach. Bez szału, ale ładny. 

S: CHAOS!!!

U: Widuje go często w Off-Topie. Nigdy nie miałem okazji porozmawiać, ale wydaje się być spoko 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi trochę jak lek, ale też tak swojskie, dawne imię :P 

A: Fajny. Ciekawe czy w Equestrii mają Ligę Mistrzów? :hBB25:

S: "Nie wiem, który gatunek jest gorszy. One przynajmniej nie zarzynają się dla pieniędzy" - Ellen Ripley o Xenomorphach (film Aliens)

U: Sympatyczny i bardzo charakterystyczny. Jest prowadzącym Złotych Ziemowitów - nagród, które przebijają Oscara, Nobla i kilka innych :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Łacina, lubię łacinę.

A: Zwyczajny łebek Fluttershy z słuchawkami :)

S: Star Wars? Nigdy nie oglądałem, więc nie mam nic do powiedzenia ;p

U: Oddaje gry, więc chyba dobrze? :crazytwi: A ogółem, nie opuszczam offtopa, więc nie widziałem w innych miejscach :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niech już będzie gryfeł, chodź gryfełeł i tak byłoby lepsze

A: Epicki mech bojowy rodem z UCS, które lubię i szanuję

S: Całkiem fajna, napisz prawdopodobnie po francusku, a motyw kontynentów ułożonych w czaszkę też fajny

U: Spoko ziomek, jako jedyny zgadł co mam na avku, chodź nie wiem czy bez googla bo pisał że nie ogarnia historii :P. Widuje go czasem tu i tam, a jego posty zostawiają pozytywne wrażenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty nick. Boli mnie brak ,,ą", ale przynajmniej łatwo zapamiętać :)

A: Wydaje mi się, że jest to postać jakiegoś ważnego człowieka generała z 2WŚ, ale niezbyt się znam na portretach, więc wybacz.

S: Wersja mobilna, więc nie widzę.

U: Na forum trochę już siedzi, sympatyczny, zainteresowany historią człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Kojarzy mi się ze syreną, czy to jakiś zbieg okoliczności.

A : Przypomniało mi się, że to była  chyba jedyna bajka disney'a za którą nie przepadałam, nah...

S : Nie działa gif coś, niech ktoś wezwie pomoc techniczną D': 

U : Nie znam, kojarzę, ale nie kojarzę, nie mam jak się wypowiedzieć na jej temat, nah...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość ciekawy, wzorowany na czymś?

A: Chyba najbardziej podobający mi się avatar z Fluttershy 

S: No Star Wars, miecze świetlne i takie tam :lunaderp:

U: Kojarzę ale nie znam, wydaje się jedną z ciekawszych osób na forum .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...