Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Po avku wnioskuję, że imię OCka? Podoba mi się. Taki lekki, zwiewny. Bluedraft.... szzz... Avatar: Narysowany @_@ Genialny! Sygna: Mało ciekawa, ale za to dużo mówi o użytkowniku :3 User: Jeden z aktywniejszych na forum i do tego genialnie rysuje! I mój imiennik *brohoof*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bluedraft - hmm niebieski:P 5/5 Avatar: całkiem ładnie narysowany 5/5 Sygna: skromna, ale ołówek jest spoko:) 4/5 Ogółem: Spoko user, często spotykany:) 5/5 @edit Kolejny ninja!:P Nick: OjtamOjtam - widziałem koszulki z takim napisem:P 4/5 Avatar: Całkiem całkiem 4/5 Sygna: Bardzo ciekawa, ładna i wg. spoko 5/5 Ogółem: Bardzo ciekawy użytkownik, również często spotykany, ninja:P 5/5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: elizabetta - stylowy, bez udziwnień Avatar: Rainbow Dash. I to taka fajna, lekko eteryczna... (nie mylić z erotyczna...) Sygnatura: Znów Rainbow Dash (co za zaskoczenie!) - Tu poza epicka i wręcz czuć wywiewający z ekranu patos. Na plus! Ocena końcowa: 10/10. Bo Ładnie się wszystko komponuje, a co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cloud Kicker. Ładny nick :D

Av: Piękna ręczna robota.

Ogólnie: też jesteś klawym Brony. I widać lubisz muzykę. A jaką?

Aashh . Ukradłeś mi kolesia do oceny xD

To teraz na ciebie kolej ..

Nick Kazik a jak ?! :D

Avatar jest bardzo ładny tylko zapomniałem kurcze ,czy ja to gdzieś widziałem ? Fan fic jakiś ?

Użytkownik bardzo klawy :D

To Nyx z "Past Sins"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Nyx ! :D Lubię od dobrego Dupstepu przechodząc przez Rock i Hard Rock po Power Metal ,czasem Battle Metal . A ,że moje zainteresowanie muzyką jest takie duże to jeszcze gram na instrumentach jak mój tata xD Dziadek też grał . ^^ Ale żeby nie był off to Zapomniałem dodać ,że Kaziu jest klawy Brony bo jego Avatar patrzy się w górę i lubi dżem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...