Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kobayashi

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?

Recommended Posts

Zabawa polega na pisaniu jakichś faktów na temat poprzedniego użytkownika (PRAWDZIWYCH) np. Pochodzi z..., Zajmuje się..., Interesuje się... itp.

Przynajmniej raz miał najwięcej postów w ciągu jednego dnia ze wszystkich userów :P Lubi posiedzieć na offtopie. Dość ciekawy kucyk w avku.

Suchy2601 Rozpisał się w dziale "O Sobie" lubię takie coś. Gra na perkusji, rozwija swoją pasję, uwielbiam to u każdej osoby, lecz zobaczymy czy będzie na tyle silny by podtrzymać to przez lata. Oryginalny podpis i sygna, sympatyczny user, tylko po co mu tyle cyferek w nicku? Nadużywa przekleństw - jak ja... musimy z tego wydorośleć ; P Jara się historią, jaram się tym :)

Domine. Niedawno mianowany Avatar Pinkie Pie. Widać, że usilnie pracuje na ten tytuł - co wychodzi mu zaskakująco dobrze. Człowiek pełen ciekawych pomysłów i pozytywnego nastawienia.

Pesgenu, będzie w Kutnie ma tak samo na imie jak ja ma tyle samo lat i mówi, że ma więcej. :derp2:

Pesgenu Ma 16 lat, robi avatary na zamówienie. Wygląda na to, że jest raczej spokojny, ale nigdy nic nie wiadomo :D Polubił fandom MLP i najprawdopodobniej poznał tutaj niesamowitych ludzi. DerP Lubi beatlesów i Sabatona

kurcze ... wysilcie się bardziej :D (a napisałem kilka postów, dzięki którym można się czegoś dowiedzieć, a jest ich na tyle mało, że nie trzeba długo w nich "grzebać") :rainderp: Wilk11 Ma na imię Kamil, słucha metalu, rocka i lubi czytać książki fantasy! ( :yay: )

Cichy... :rainderp: Mam nadzieję że mnie żaden ninja nie wyprzedzi więc: Jest pesymistycznym pesymistą i spoko gościem, fajnie się z nim gada, robi przypinki (hahahaha umrzyj!) strzela z ASG i cichy jest do momentu kiedy nie znajdzie gdziekolwiek jakichkolwiek nawet najmniejszych przejawów hate'u (bo wtedy jest Mordor że ja ) xD

Suchy :derp2: Jest w porządku, fajnie się z nim gada na różne tematy, bardzo ładnie rysuje i ma do mnie pretensje ze mu to mówie:D Jest bardzo dobrym graczem w samoloty (sory zapomniałem nazwy fail) :rainderp: Lubi Spit i RD taki napływ informacji mam ze nie wiem co napisać xD Edit: Przypomniało mi sie, jest dobrym graczem w Dodge Fighter

Kocha Derpy, jest jej nieoficjalnym avatarem. Przenosiłem mu wątki o Derpy. Ma fajny avatar.

Suchy Razem ze mną często udziela się w temacie o snach. TrebuH jest jego kórlikiem doświadczalnym. Jest kapitanem wołowiną Ma długie włosy i (wybacz xD ) kobiece rysy

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...