Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Zack zamiast wykonać odskok do tyłu skoczył...na potwora, wykonując coś w rodzaju skoku tygrysiego, a gdy wybijał się po przewrocie pchnął go barkiem z całej siły, zasłaniając się jednocześnie kosą w obronie przed ewentualną kontrą.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mało powiedziane - zaśmiał się, szukając tabletek w apteczce. Gdy wreszcie je znalazł, podał Therze. Poszedł szybko do kuchni i wrócił po chwili ze szklanką wody w ręku - Wody?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W porządku, doskonale cię rozumiem - odpowiedział, stając w drzwiach pokoju. Nastąpiła chwila dziwnej ciszy, którą Almur w końcu przerwał. - Nieźle tego stwora urządziłaś. Trochę ryzykownie, choć efektywnie. Ciekawe co z pozostałymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Serio zamulam skoro i to przeoczyłem))

Zack blokując pazury stwora nad swoją głową za pomocą kosy kopnął jednocześnie zjawę w splot i po opuszczeniu nogi ją podciął. Odsunął się na krok by przeciwnik upadł i zadał mu cios kosą w klatkę piersiową, a gdy broń dosięgła celu obrócił ją w ręce by ciąć drugim ostrzem.v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Cholera, co się wczoraj działo to ja nie mam pojęcia))

Zack stanął z kosą w ręku i spojrzał na duszę. Wypuścił z ręki Felixa który się odmienił. - Smacznego partnerze. - mruknął i odpalił papierosa. - Zero ran. Nieźle jak na taką przerwę, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi lekko się zaczerwieniła.

- Dzięki... - powiedziała z lekkim uśmiechem i zaczęła jeść.

Po śniadaniu odłożyła talerze do zlewu i wytarła stół.

- Pójdę się przebrać~ - powiedziała wesoło i poszła do pokoju. Drzwi zostawiła otwarte w dodatku zupełnie na oścież. W końcu jak się mieszka z niewidomą osobą to można nawet nago po całym domu chodzić. Zaczęła się przebierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...