Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Co? Jak?

Co się stało z piesełem? D:

Odjebało mu w pewnym momencie. 6 pogryzień, w tym 3 na mnie. Ostatnie przypadło na matkę, która, ironicznie, zrobiła dla niego najwięcej. Jeszcze śmieszniej staje się wtedy, gdy załatwił ją najbardziej.

Teraz się dowiedziałem, że znowu go wystawili na adopcję, a miał być w... Nie wiem, azylu czy coś. W każdym razie uznany za nieodpowiedniego na adopcje.

Wszystko wygląda tak, jakby z HUSKY'ego chcieli zrobić PSA OBRONNEGO, co jest FATALNYM pomysłem, bo ta rasa była od samych początków hodowana tak, by współpracowała z KAŻDYM człowiekiem, by plemiona miały ułatwioną robotę ze sobą. Także gdyby was okradali, to Husky przymiliłby się do włamywaczy i jeszcze ich pożegnał radosnym szczeknięciem.

Ewentualnie trafił do idiotów. To, jak reagował na kolarzy, piłeczki do tenisa czy samych tenisistów, wyglądało tak, jakby pierwszy właściciel, ewentualnie ten, z którym najbardziej się zżył - był wszystkim z tych. Stąd tak mu tęskno.

Niewyjaśniona pozostaje sprawa tego, czemu tak walczy o swoją własność. Jak się mu DOTKNIE JEGO PIŁECZKI, to można już potem niczego nie dotknąć. Wystarczy ruszyć ręką czy nogą w jego pobliżu, gdy coś je, by mieć wakacje na tydzień lub dwa.

Jak ktoś jest zainteresowany [a odradzam]... http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarantanna_-_zgubiłeś_zwierzaka%3F_Zajrzyj_tu/52112-CHORWAT.html Trzeba dorobić mu plakietkę "eks-pies Vana", ewentualnie "krwawa bestia".

A taki #smiesznypiesek z niego był na co dzień...

Link do komentarza

ej, lel... myślałem że Vana znalazł życie, że wydoroślał i dlatego go nie było... :spike:

>znalazł życie

>wydoroślał

>ja

wybierz jedno

Nie mam siły Vana. Dziś za dużo się działo. Idę spać zaraz.

Niechaj będzie i tak. Zawsze jest czas. Do kiedyś...

Edytowano przez JOWanadiss
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...