Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Lud się za mną stęsknił, widzę.

Powracam po dwóch miesiącach UDAWANIA, że mam życie i z przyjemnością ogłaszam, iż

ROBIĘ CIASTO

A Kath nic mi nie zrobiła. Jeszcze. Prócz tego upewniłem się, iż jestem niebezpiecznie zakochany, mam paranoję, stałem się koneserem herbat [po raz drugi!], kocham gotować, znów rysuję i wiersze pisuję, a prócz tego Arłuk pauka.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Kurde, chyba jest ze mną bardzo źle. Widzę przedmioty, duchy oraz ludzi, których nie powinno być albo dawno nie widziałem.

 

Wanad, w międzyczasie Garin przebił ostatnio Arłuka, choć wydawało się to niemożliwe. Jemu daj bana :cyg: 

Za nawoływanie do nienawiści też bana wyrwać można. :cyg:

 

G.A.R.I.N - Gadatliwy, arogancki, rakotwórczy, irytujący Nepalczyk

A Nepal jest... W Azji!

Kto by pomyślał?

 Zaraz się okaże, że tak naprawdę jestem botem zaprogramowanym tak, abym był idealnym przeciwieństwem swego twórcy.

 

Kurde... Co za czasy... Że Garin stał się gorszy od Lovecrafta :cyg:  Nie mówiąc już o Triku :cyg: 

 Ale nie gorszy od Arłuka, czyli jeszcze trochę pozostało do zrealizowania.

 

Nie bo ja byłem dobry a garin jest gorszy to i tak nie jest taki zły bo przecież ja byłem dobry ;3

Nawet jeśli byłeś dobry to i tak nie można stwierdzić, czy Garin jest tylko trochę zły, czy jest bardzo zły.

Każdy użytkownik ma inną opinię o mnie. Dlatego też nie można jednoznacznie stwierdzić, czy jestem zły, czy dobry.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...