Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Niesmaczna pasta, ale mało wymagający się uśmiechną

2k14
lvl 18
21:37
anon cho na dwur, pokrecimy sie troche
no ok, tylko do depo w Tibi dojde
krecisz sie z Sebixami po zadupiu w ktoym mieszkasz
mijajo godziny, zaczyna Ci cisnac na anusa
ej anony ide do domu bo papiez u bram
a pierdolisz, sranie jest dla slabych XD
jestes zjebem i trzymasz guwno
robisz tame jak bobry w swoim odbycie
siedzicie se w rynku wypizdowa
bez alko bo jestescie anonimowymi spierdolinami
23:37
suka.jpg
suka2.jpg
syreny.mp3
bagiety wychodzo
ZAPRASZAMY NA BAL, pojedynczo XD
twuj odbyt odmawia grzechy wolajace o pomste do nieba (są takie XD)
srac sie chce motzno
pierszy Seba z suki wylazi
no i co tam chcieli JOT PE
a wiesz, przeszukanko narkotykowe XD
czujesz zblizajacy sie przegryw
TRZYMASZ SRANIE MOTZNO
wszystkie sebixy juz po, deser na koncu
anon, zapraszamy XD
okurwajapierdole.jpg
prosz rozlozyc rence
spogs, myslales ze bedzie gorzej
A TERAS ŚCIONG SPODNIE, MOZE COS W ANUSIE TRZMYASZ
no trzymie XD
ZDJAC SPODNIE I KUCAC
nie ma chuja
CZEMU?
no bo nie
HURR DURR ŚCIONG TE SPODNIE
nie kurwa
CZEMU?
bo mi sie srać chce
CHUJ MNIE TO BOLI, PEWNIE COS TAM TRZYMASZ
no ok, jak se tam pan aspirant chce XD
sciagam
wystarczylo sie nachylic
GUWNO Z PREDKOSCIA 2000 KREMOWEK/SEK WYJEBAO NA PODLOGE
o kurwa, takie sranie lepsze niz skalpel chodakowskiej
patrzysz za siebie
kopieckretana_kilimandżaro.jpg XD
KUUURWA ANON COŚ TY ODJEBAŁ, NASRAŁEŚ DO RADIOWOZU XD
bagiety spierdalajo z suki
delektujesz sie delikatna nuta bananowa oraz mocno wyczuwalną konwalią (TA XD)
wychodzisz ze spodniami do polowy
NO CO, OSTRZEGALEM PRZECIESZ XDDDDDDDDDDDDDDDD
zero konsekwencji, mowiles przeciesz
od tego dnia twoje motto to 'Totus Tuus'('Srać na Bagiety na 100%')

  • +1 1
Link do komentarza

Świeżynka z wypoku

Mirki co sie odjebało xD

Jakieś 2 miesiące temu otworzyli mi pod blokiem nową knajpę serwującą zapiexy. Ja jako prawilny przegryw nie wychodziłem z domu, bo babełe zawsze obiad robiła, ale jakieś półtora miesiąców temu babe postanowiła mi sprawić przyjemność i zamiast schabowego powiedziała mi żebym poszedł na te nowe zapiexy i mi dała 10 zł. Oczywiście heatingsy itd ale wyjebałem tam pomyślałem że zjem sobie coś dobrego i nie polaczkowego. I kurwa wchodzę tam, był wieczór już i ciemno no i lokal mały, w środku nikogo nie ma, za ladą jakiś seba i ja wybieram sobie z menu zapiexę z paperoni i czymś tam i czekam. W między czasie wchodzi do lokalu dwóch sebixów i podają rękę gościowi za ladą po czym podchodza do mnie, ja już sraka w majtach i mi też podają rękę i mówią siemanko. Ja cały zdezorientowany też mówię siemanko i podaję ręce i dumłem trochę nawet nie wiem z czego. Dostałem zapiexa i wpierdalam. Był dobry xD do lokalu wchodzą kolejne seby i się kurwa ze wszystkimi witają i ze mną też, rzucają smacznego. No kurwa kosmos xD okazało się, że takie tu sa zwyczaje, wszyscy się znają, a kto nowy to się go poznaje i tak się wita. Kurwa mirki xD w końcu ktoś mnie zauważył i potraktował na równi ze sobą. Czułem się dumny i jako część ich środowiska. Postanowiłem że zacznę tam przychodzić. Zawsze jak wchodziłem i ktoś był to najpierw się witałem z gościem za ladą, a potem z resztą, czasem ich było dużo, ale z każdym trzeba było się przywitać i życzyć smacznego. Z czasem zacząłem gadać z tymi sebami o jakichś gównach albo o tym co akurat leciało w tv. Byłe jednym z nich. Przychodzę tam do teraz.

Ale ja nie o tym. Po półtora miesiące prawie codziennego przychodzenia tam (nie zawsze jadłem) miałem wyrobioną pozycję i byłem swój.

Babełe któregoś dnia powiedziała mi, że ma ochotę na te specyfiki i jej się obiadu nie chce robić, to ją zabrałem na zapiexy. Kurwa sebixy ją pokochały, a ona pokochała ich xD była od tamtej pory babcią od zapiexów, zawsze jak któryś ją widział to pomagał z zakupami itp

Wszystko było super do momentu w którym zapiexy mi się trochę przejadły i postanowiłem pójść a chinola. Pewnego wieczora wchodzę do chinola niedaleko zapiexów i kurwa widzę sebixów z wrogim spojrzeniem i wszyscy się na mnie jopią. Ja wyjebane i idę do kitajca i zamawiam kurczaka w cieście na wynos. Usiadłem i czekam, chinol gdzieś zniknął w kuchni. Nagle podchodzi do mnie jakiś sebix i mi mówi

e ty kurwo baron mówi że ty jesteś z zapiexów i się z nimi trzymasz wyjazd stąd robisz albo wyjebię ci trepa na ryj

Ja sparaliżowany siedzę i modlę się by odeszli. Nagle chinol woła moje zamówienie. Szybko idę do lady, biorę kurczaka i wychodzę. Zatrzymuje mnie na zewnątrz grupa sebów. Biorą mojego kurczaka, otwierają pudełko i każdy z nich pluje mi do tego jedzenia i mi oddają szczęśliwi. Ja w szoku uciekam, po drodze wypierdalam do kosza tego chinola i idę do chłopaków do zapiexów, jakieś 3 minuty szybkim krokiem. Opowiadam im co się stało, pytają o ksywy, ja tlyko barona pamiętałem. Czterech typów wjebało się do golfa i pojechali do chinola (no kurwa rzeczywiście 3 minuty pieszo bardzo potrzebny samochód xD) i podobno na zewnątrz zaczęli się tłuc xD

Mirki, wyszło na to, że należę do jakiejś mafii zapiexowej xD Czy spotkaliście się kiedyś z takimi bandami powiązanymi z miejscówkami do jedzenia? Gangi z chinoli, kebabów, zapiexów? O co tu chodzi? Mój mózg rapuje jak kurwa sobie o tym myślę, nigdy o czymś takim nie słyszałem xD

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Różne testy mogą dawać różne wyniki. Nie sugerowałbym się nimi zbytnio.

Ciekawi mnie natomiast gdzie zniknął test z bronylandu. Był on zdecydowanie najciekawszy i dawał najwięcej informacji.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...