Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Ale...Każdy z nich miał coś potrzebnego, miałem bardzo dobrego budowniczego, który poruszał się wolniej od węża, ale dobrze strzelał. Jak mam takiego gościa zabić? :|

Już prędzej sprzedałbym ich handlarzom, ale nie mam jeszcze komunikacji z statkami :C

W sumie, zastanawiam się nad stworzeniem forumowej kolonii...Ale z moimi umiejętnościami, to wszyscy zginą od wiewiórki :|

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Przecież miałeś jeńców. Mogłeś ich zaciągnąć do niewolniczej pracy na farmach. I oto masz drugie rozwiązanie problemu z żywnością.  :|

Ci jeńcy leżeli na ziemi, z gotowymi pokojami do zamieszkania obok, z donoszonym żarciem, darmową opieką medyczną i psychologami...A jedyne co mogłem im złego zrobić, to wyciąć nerkę by uratować kogoś w przyszłości. Powinni wprowadzić niewolnictwo za żarcie... chyba napiszę do twórców :|

A ta moja farma, to dawała 100 ziemniaków/4 dni, jedna osoba by się nią zajęła w pół dnia mając rolnictwo na poziomie 10. Po prostu zapomniałem to gunwo rozszerzyć, bo myślałem, że jak starczyło dla 3 ludzi, to dla 12 też starczy :|

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Ci jeńcy leżeli na ziemi, z gotowymi pokojami do zamieszkania obok, z donoszonym żarciem, darmową opieką medyczną i psychologami...A jedyne co mogłem im złego zrobić, to wyciąć nerkę by uratować kogoś w przyszłości. Powinni wprowadzić niewolnictwo za żarcie... chyba napiszę do twórców :|

To chujowa chwilowo ta gra. Powinni dodać Nazi Doctrine :|

Link do komentarza

Kura, rozpaćkany i niewyraźny masz. 1/10

***

Kura pls, taka sama pedofilia jak to Garina.

Teraz przeniosłem się z powrotem na nazioli. Jak za starych, dobrych czasów...

 

PS: To nie jest pedofilia, pedofilu. >:|

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...