Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Co jest nie tak z ludźmi w horrorach?! Wprowadźmy się do domu gdzie zginęło 6 osób, co nam tam. O już pierwszego dnia moje dziecko znalazło sobie wymyśloną przyjaciółkę, a mój mąż widzi martwych ludzi pfffff zignorujmy to przecież to normalne po przeprowadzce 

  • +1 1
Link do komentarza
Właśnie teraz BlackHawk napisał:

Co jest nie tak z ludźmi w horrorach?! Wprowadźmy się do domu gdzie zginęło 6 osób, co nam tam. O już pierwszego dnia moje dziecko znalazło sobie wymyśloną przyjaciółkę, a mój mąż widzi martwych ludzi pfffff zignorujmy to przecież to normalne po przeprowadzce 

Amitiville ;) 

Link do komentarza
Właśnie teraz BlackHawk napisał:

Yup znaczy wiem, że w prawdziwym świecie ludzie się tam wprowadzili żeby naciągnąć media na kasę ze sprzedaży ich historii, ale w filmie brzmi to cholernie głupio 

Głównie cena domu ich zachęciła...

Link do komentarza
Właśnie teraz BRONIESiPEGASIS napisał:

Głównie cena domu ich zachęciła...

Wprowadził byś się tam gdybym zaproponował ci korzystną cenę i nie wyprowadził po tym co zobaczyłeś już pierwszego dnia?

Czy wolałbyś mieszkać w mniejszym mieszkaniu? 

Link do komentarza
1 minutę temu Amolek napisał:

Od pół godziny w domu, a jutro wstawanie 6 rano i jazda na uczelnię pisać kolosy <3 No i jeszcze przebić się przez korki :x

Ja jutro na 6 do roboty, a potem muszę być jeszcze na nogach cały dzień, bo spotkanie klubu :rainderp: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...