Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

1 minutę temu Waryate napisał:

Siusiakuj się, do warszafki jeć a nie do jakiegoś maczetowa >.>

Ostatnie, co chciałbym tam robić, to tam jechać, a co dopiero robić coś innego niż ŁADNIE ŚPIEWAĆ o Warshau i mieszkańcach, w szczególności słoikach. :v

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza
Gość ChrisEggII
Właśnie teraz Fugas napisał:

No cóż, Warszawa może i nie daleko, ale po co tam jechać ?

Skoro nie ma powodu tam jechać, to i sensu w narzekaniu na odległość nie widzę.

Link do komentarza
3 minuty temu Krzysiek000 napisał:

Skoro nie ma powodu tam jechać, to i sensu w narzekaniu na odległość nie widzę.

A w sumie to tak naprawdę to nie ma żadnego narzekania na odległość, za miesiąc będę miał samochód, więc odległość to już nie problem, gorzej z celem.

 

Edytowano przez Fugas
Link do komentarza
Gość ChrisEggII
Właśnie teraz Fugas napisał:

A w sumie to tak naprawdę to nie ma żadnego narzekania na odległość za miesiąc będę miał samochód więc odległość to już nie problem, gorzej z celem.

 

Ceny paliwa są takie, że taniej wychodzi ci wyjechać za Podlasie autobusem, lub pociągiem.

Link do komentarza

Ale on będzie na Podtlenek LPG :3. Tak siak czy srak. 2.5h i jest się na miejscu, tudzież na vistulianie się zjawiłem. Bo byłem po prostu ciekaw. Jeżeli ktoś zaprosiłby mnie do Warszawy to bym pojechał na własny koszt. Ale nikt mnie nie zaprasza i nie zaprosi więc na razie to jest bardzo odległa przyszłość.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII
1 minutę temu Fugas napisał:

Ale on będzie na Podtlenek LPG :3. Tak siak czy srak. 2.5h i jest się na miejscu, tudzież na vistulianie się zjawiłem. Bo byłem po prostu ciekaw. Jeżeli ktoś zaprosiłby mnie do Warszawy to bym pojechał na własny koszt. Ale nikt mnie nie zaprasza i nie zaprosi więc na razie to jest bardzo odległa przyszłość.

Niestety, ale LPG też brałem pod uwagę. Ostatnio cena gazu porządnie poszybowała w górę. Chociaż fakt, te 10-15 złotych różnicy względem busa raczej nie brzmi jakoś wyjątkowo odstraszająco.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...