Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

3 godziny temu BlackHawk napisał:

Oki na pewno nie zapomnę obejrzeć 

 

Potwierdzam, Ima, Soko Ni Iru Boku to jedno z lepszych amino, ale też BARDZO ciężkie. Jeśli lubisz takie klimaty, to jest jeszcze Shinsekai Yori, które ogólnie jest o kilka poziomów lepsze, lżejsze pod względem treści, ale za to trudniejsze w odbiorze. 

 

Ale jeśli lubisz socjopatów, to tylko Monster, jeśli jeszcze nie oglądałeś. Bezdyskusyjnie jeden z najlepszych antagonistów w historii nie tylko amino. :spike: 

Edytowano przez Airlick
  • +1 1
Link do komentarza
20 minuty temu Airlick napisał:

 

Potwierdzam, Ima, Soko Ni Iru Boku to jedno z lepszych amino, ale też BARDZO ciężkie. Jeśli lubisz takie klimaty, to jest jeszcze Shinsekai Yori, które ogólnie jest o kilka poziomów lepsze, lżejsze pod względem treści, ale za to trudniejsze w odbiorze. 

 

Ale jeśli lubisz socjopatów, to tylko Monster, jeśli jeszcze nie oglądałeś. Bezdyskusyjnie jeden z najlepszych antagonistów w historii nie tylko amino. :spike: 

Dzięki za sugestie. Dodam je do listy i nie omieszkam obejrzeć w najbliższym czasie 

Link do komentarza

Ej, ludziska. Mam mały problem i pilnie potrzebuję pomocy. Otóż pobrałem sobie kulturalnie 2 aplikacje o pucykach na swojego Szajsunga GT-S7580 i gdzieś przeczytałem, że można zablokować możliwość kupowania rzeczy za realną kasę w tych aplikacjach(albo ogółem zablokować). Ale nigdzie tej opcji nie widzę. Pomoże ktoś? :rd6:

Jeśli ktoś zdecyduje się wspomóc mnie kopytem, dłonią lub ogonem, najlepiej niech zacytuje/wspomni o mnie - wtedy powinienem dostać info w powiadomieniach(bo ogółem mam wyłączone, bo za duży spam xD).

Link do komentarza
50 minut temu Airlick napisał:

 

Potwierdzam, Ima, Soko Ni Iru Boku to jedno z lepszych amino, ale też BARDZO ciężkie. Jeśli lubisz takie klimaty, to jest jeszcze Shinsekai Yori, które ogólnie jest o kilka poziomów lepsze, lżejsze pod względem treści, ale za to trudniejsze w odbiorze. 

 

Ale jeśli lubisz socjopatów, to tylko Monster, jeśli jeszcze nie oglądałeś. Bezdyskusyjnie jeden z najlepszych antagonistów w historii nie tylko amino. :spike: 

COUGH SZINSEKAJ YURI GÓWNO DO KWADRATU COUGH

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...