Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Co prawda nie grałam w Metal Geara, ale wiem jak wygląda... Na szczęście na emulatorze będzie to bardziej grywalne, kiedyś przejdę, ale serio, nie bardzo mnie do tego ciągnie :spike: 

A czy mi się nie wydaje, że się chwaliłaś, że będziesz grała MGS Phantom Pain w dniu premiery? Myślałem, że jesteś fanką tej serii.

Link do komentarza

A czy mi się nie wydaje, że się chwaliłaś, że będziesz grała MGS Phantom Pain w dniu premiery? Myślałem, że jesteś fanką tej serii.

Nawet już przeszłam, teraz maksuję w tej grze wszystko. Ale Phantom Pain jest MGS, nie Metal Gearem :v Co prawda MG są też częścią serii, lecz fabuła w niej i tak jest mało ważna i konkretna. Lecz kiedyś na pewno przejdę wszystkie MG

  • +1 1
Link do komentarza

@GFG

Oczywiście.

Ma teraz sporo kart do grania i dużo zróżnicowanych taktyk budowania talii. Słowa kluczowe, nawiązania do MTG(Heart's desire i jego właściwość).

Nie polega na skopaniu komuś dupska z 20 do 0 życia, ale zarobienie 15 score'a na talii problemów. Fajna sprawa. Dużo mind playsów.

 

Jest 6 + 1 kolorów. (jeden jest bezkolorem). Oprócz kosztów zagrania, są też wymagania koloru(tak jakby mana, ale niekoniecznie, nie ma kart landów, tylko kreatury "produkują" wymagania)

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...